Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Bosszúálló ex férj ellen mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszúálló ex férj ellen mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A házasságom utolsó szakaszában volt egy szeretőm akivel rendszeresen csaltam a férjem. Ez kiderült:(

Mikor a férjem ezt megtudta nagyon megvert engem és még akkor az utcára tett. A verésről látlelet készült és rendőrségi ügy lett belőle. A rendőrség viszont nem különösebben foglalkozott az üggyel.

Majd a szeretőm is kapott. Több férfi támadta meg az utcán és nagyon durván összeverték. Eltört a karja, lába, állkapcsa, betört a szemürege, több bordája eltört, több foga kitört. Ebből se lett semmi nagyon.

Majd engem és a szeretőmet is kirúgatta az exem a munkahelyeinkről. A szeretőmet még az albérletéből is. Többször kapott még fenyegetéseket és ő el is költözött a városból mert félt a férjemtől meg a barátaitól.

A válóperben teljesen kilettem semmizve. A pénz egy részét házassági szerződés a másik részét meg off-shore számlák és cégek védték. Így szó szerint üres kézzel léptem ki a házasságból. Még a ruháimat se kaptam meg.

Többször értek már atrocitások. Találtam azóta egy másik munkát. Majd onnan is kirúgattak. Volt, hogy az exem egy barátja odajött hozzám az utcán és "Büdös k..va!" felkiáltás mellet arcon köpött. Többször fenyegettek már meg és félek, hogy bántani is fognak. Már nagyon ki se merek mozdulni itthonról (szüleimnél lakok).

Sajnos az ex férjem nagyon gazdag és nagyon befolyásos így sokfelé elér a keze. Egy 20 ezer lakosú kisvárosban lakunk így nagyon kise tudom őt kerülni.


Mi a megoldás?

Jelenleg se pénzem, se munkahelyem és még félelemben is kell élnem.

Ebben a városban nem sok esélyt látok, hogy jobbra forduljon a dolog. Marad a költözés?


2013. febr. 9. 18:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
55%
A férjed egy agresszív állat...de mit ne mondjak: megérdemelted.
2013. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
90%
Költözés, más nem marad. Nagyobb városokban nem néztél munkát? Milyen szakmád/végzettséged van?
2013. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
52%

Jajj ne legyetek már ilyenek, gazdag a férje lehet, hogy mindent megkapott, de érzelmileg meg üresen élt. Ezt csak feltételezem.

A verést megérdemelted de, hogy ennyire bosszut álljon rajtad ez mind a szégyenérzete, hogy igy becsaptad.

Szerintem csakis a költözés marad de ugy, hogy az exed semmit sem tud róla.

Ilyenkor el lehet gondolkodni, hogy megéri-e ilyet tenni, el kellett volna vàlnod és nem randizgatni.

2013. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
62%
Végre egy férfi akinek volt esze a házassági szerződést íratni, és nem hagyta kisemmizni magát.
2013. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
50%

Jézusom, de sok erkölcscsősz van itt.Az eszetekbe se jut, hogy a megcsalás is okkal történik?

Ha egy "férfi" képes így viselkedni sérelem esetén valószínű, hogy alapjáraton sem lehetett egy könnyen kezelhető ember...De rohadt könnyű rögtön pálcát törni mások feje felett.Még ha szerintetek meg is érdemelte (bár egyáltalán nem vagytok képben a teljes sztorival) akkor is nem gondoljátok, hogy bőven elég amit most el kell viselnie?Segítséget, tanácsot kér, miért nem ítélitek halálra rögtön?Gondolom az ilyen emberek, mint ti aztán minden téren tökéletesek vagytok és mindig a legjobb döntést hozzátok.De hát nagyon könnyű egy ilyen oldalon játszani az eszeteket.(Na és biztos most jön az, hogy én miért állok mellé, biztos én is ilyen vagyok, stb....nos leszögezem, hogy én soha nem csaltam meg a férjem, de nekem jó házasságom van....viszont munkám során láttam már érdekes dolgokat...nem minden fekete vagy fehér az életben).


Kedves kérdező, neked valószínű tényleg a költözés tenne jót, mielőtt teljesen összetör lelkileg.

2013. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
70%

Ha okom van csalni, inkább elválok.


Kiváltképp, ha tudom, hogy a férjem pszichésen nem teljesen százas, agresszióra hajlamos.


Akinek ennyi esze nincs, az igenis megérdemli.

2013. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
76%
Mert a válás az minden esetben rohadt egyszerű.....persze, csakis így lehet.Te biztos nem láttál még olyanokat, amilyeneket én, ráadásul ha miután külön vannak is ekkora befolyással bír a volt férje, szerinted mennyi esélye lett volna elválni csak úgy?Nem tudod a részleteket, hogy a kérdező mit miért csinált....de még ha hibázott is....aki rossz döntést hoz az életben az már dögöljön is meg, nem? Szerintem bőven elég ilyenkor a válás, vagy a vagyonból kitenni, a többi az nagyon erős túlzás.
2013. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
81%
Sokat elárul az értékrendedről, hogy nem a "rendszeresen csaltam a férjem" után tetted a :( jelet, hanem a "kiderült" után.
2013. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, a szeretőd elköltözött a városból. Hozzá nem tudsz költözni? Vagy szakított veled?
2013. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
29%
bárcsak minden felszarvazott férfi ennyire tökös lenne de a többség nem ilyen sajnos
2013. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!