Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apám fegyverkezik a zombik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám fegyverkezik a zombik ellen, anyámnak már elege van. Mit lehet apámmal csinálni hogy leálljon?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött hogy én odavagyok az apokaliptikus, posztapokaliptikus filmekért és játékokért. Úgy két éve az egyik kedvenc filmemet megmutattam apámnak, aki nagyon komolyan vette. Mostanra beláttam hogy nagy hülyeség volt, mert ő nagyon könnyen befolyásolható, de már késő. Azóta rengeteg filmet megnézett és rájött hogy ez lesz a jövő. Valószínüleg már dolgoznak a víruson amivel zombikká tehetik az embereket, hogy késöbb háborúkban használhassák, vagy szarolhassanak vele. Ő meg van róla győződve hogy ez biztos igaz. És ezt külömböző filmekből és internetekről szerzet információkra alapozza. Hiába mondjuk neki, hogy szinte 0 az esélye annak hogy bekövetkezik, ö azt mondja hogy tudja hogy lesz. Azóta megerősítette az ajtókat, beszerzet különféle fegyvereket (mindent amit csak be tudott:láncfűrész, kissebb pisztoly, kard, kés meg egy csomó minden). Külön stratégiát és túlélési módszereket dolgozott ki minden szituációra (otthon, iskolában, bevásárlásnál) amit havonta egyszer meg kell beszélnünk. Az autót átalakította. Anyával már próbáltuk lebeszélni, de azt mondja hogy bár még nem tudjuk egy nap hasznos lesz minden amit tett, és mindent csak értünk tesz. Szerintem viszont már beteges amit csinál. Egy bizonyos szintig lehet hobbia, de ez már nem normális. TÖMÖR 30cm VASTAG VAS BEJÁRATI AJTÓNK VAN. A ház minden részében van valami fegyver. És nem mehetek az utcára kés nélkül, mert bármikor megtörténhet és a KIKÉPZÉSEM(WTF?) alapján meg kell tudnom védeni magam. Eddig minden barátom aki átjött többet nem akart, mert apám csak a fegyvereket és a túlélési taktikáit mutogatta, ami egy darabig szórakoztató, de egy idő után minden csak az nem. Mit lehet kezdeni apámmal? Nem csodálkoznák ha anyám elválna, de én szeretem őket, és azt szeretném hogy minden a régi legyen.

Én:15/F

Apám:37


2013. jún. 7. 22:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

olyan ünneprontóak vagytok... ha ezt szereti akkor had csinálja :D Amúgy jogosan fél az ilyesmitől, csak olyan szinten lesz hogy nem zombikká válnak majd hanem hullákká...a következő világháborúban tuti lesz biológiai fegyver :-/ Már a hidegháborúban kifejlesztették a szovjetek a génmanipulált pestis vírusokat.


Vagy, ami még talán előbb eljön: a gazdaság összeomlása. Ha anno magyarországon a vizitdíj és parkolódíj miatt akkor cirkuszt csaptak pesten, akkor képzeljétek el mi lesz a gazdaság összeomlásakor, főleg amerikában ahol az emberek hozzá vannak szokva a felszínes jóléthez és el van mindenki adósodva.

2013. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Persze hogy van Magyarországon kényszergyógykezelés. Csak a sok okos, nem túl tájékozott ember nem tudja, esetleg. Egyetemen büntetőjog előadáson tanítják....
2013. jún. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
És büntetőjogi vonzat nélkül is van pl. cselekvőképességet kizáró /korlátozó gondnokság. Cselekfőképességet kizáró gondnokság esetén pedig nem ő, hanem a gondnok hozhatja meg azt a döntést, hogy kezelés alá kerül.
2013. jún. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
37%
nem apukád az egyedüli ilyen. nézd meg a "túlélési praktikák" című sorozatot. tele van ilyenekke. szerintem nem olyan rossz dolog, mert tényleg bármi történhet, de ez túlzás. egy ilyen havi beszélgetésen üljetek le vele, és mondjátok el neki ezt, hogy megijesztitek stb. ha ez nem állítja le akkor lehet, hogy nem ez a legjobb megoldás, de mondjátok neki, hogy elhagyjátok, hátha ez elriasztja. remélem segítettem
2013. jún. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

National geographicon megy egy sorozat ahol hasonló hibbantakat mutatnak be,azokhoz képest apud kispiskóta:D


Van egy csávo aki 40 iskolabuszból építtetett egy bunkert a föld alá,hogy minél több embert be tudjon fogadni ha jön a baj

A másik golyóálló üvegre cserélte a nyílászárókat,tankot vett,és nem havonta hanem 4 naponta gyakorlatoznak a család nagy örömére:D

2013. jún. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
84%
Nah a cigányok akkor ráb@**nak ha hozzátok törnek be xDD
2013. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Nem iszik rendszeresen meg ilyesmi? Nem alkoholista? Mert akkor lehet delirium tremens is.
2013. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Apud tényleg beteg próbáljatok meg rajta segíteni!A ti érdeketekben!

-Amm azt a 4 tonnás vasajtót a csodálom ,hogy még nem lopták el a cig@nyok!

-A National Geographicon valójában ezt péndzért csinálják'

2013. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!