Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apám fegyverkezik a zombik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám fegyverkezik a zombik ellen, anyámnak már elege van. Mit lehet apámmal csinálni hogy leálljon?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött hogy én odavagyok az apokaliptikus, posztapokaliptikus filmekért és játékokért. Úgy két éve az egyik kedvenc filmemet megmutattam apámnak, aki nagyon komolyan vette. Mostanra beláttam hogy nagy hülyeség volt, mert ő nagyon könnyen befolyásolható, de már késő. Azóta rengeteg filmet megnézett és rájött hogy ez lesz a jövő. Valószínüleg már dolgoznak a víruson amivel zombikká tehetik az embereket, hogy késöbb háborúkban használhassák, vagy szarolhassanak vele. Ő meg van róla győződve hogy ez biztos igaz. És ezt külömböző filmekből és internetekről szerzet információkra alapozza. Hiába mondjuk neki, hogy szinte 0 az esélye annak hogy bekövetkezik, ö azt mondja hogy tudja hogy lesz. Azóta megerősítette az ajtókat, beszerzet különféle fegyvereket (mindent amit csak be tudott:láncfűrész, kissebb pisztoly, kard, kés meg egy csomó minden). Külön stratégiát és túlélési módszereket dolgozott ki minden szituációra (otthon, iskolában, bevásárlásnál) amit havonta egyszer meg kell beszélnünk. Az autót átalakította. Anyával már próbáltuk lebeszélni, de azt mondja hogy bár még nem tudjuk egy nap hasznos lesz minden amit tett, és mindent csak értünk tesz. Szerintem viszont már beteges amit csinál. Egy bizonyos szintig lehet hobbia, de ez már nem normális. TÖMÖR 30cm VASTAG VAS BEJÁRATI AJTÓNK VAN. A ház minden részében van valami fegyver. És nem mehetek az utcára kés nélkül, mert bármikor megtörténhet és a KIKÉPZÉSEM(WTF?) alapján meg kell tudnom védeni magam. Eddig minden barátom aki átjött többet nem akart, mert apám csak a fegyvereket és a túlélési taktikáit mutogatta, ami egy darabig szórakoztató, de egy idő után minden csak az nem. Mit lehet kezdeni apámmal? Nem csodálkoznák ha anyám elválna, de én szeretem őket, és azt szeretném hogy minden a régi legyen.

Én:15/F

Apám:37


2013. jún. 7. 22:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Itt nincs.....:/ csak ha vér folyik.
2013. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Azta, köszi a válaszokat. Ijesztő. Ez eddig eszembe se jutott hogy azt hiheti hogy már fertőzöttek vagyunk. És hogy lehetne elvinni pszihologushoz? Mert már volt róla szó és nem akar menni mert azt mondja hogy nincs rá szüksége. Most kicsit megijedtem, mi lesz ha valamelyikünk olyan beteg lesz hogy feküdnie kell?
2013. jún. 8. 06:41
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Apád skizofrén, már ha igaz ez az egész egyáltalán, Ha meg kamu, akkor te vagy beteg, kérdező...
2013. jún. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
50%

Miért lenne skizofrén? Mi köze ennek a többes személyiséghez? Egy darab személyiségével csinálja ezt.


Ez kényszerképzet:


[link]

2013. jún. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
42%
Utolsónak igaza van, ennek semmi köze a skizofréniához. Sokan dobálóznak itt vele...
2013. jún. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
nem pszichológushoz, pszichiáterhez kell elvinni. Sajnos, ha nincs kényszergyógykezelés Magyarországon, akkor nehéz lesz. De mindenképp kell az orvosi segitség, ez egy komoly pszichotikus tünet.
2013. jún. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérj segítséget, mert a jelek szerint édesapád vastagon elmebeteg.


Igaz, hogy nincs kényszergyógykezelés, de ha veszélyezteti a családját, a környeztetét vagy másokat, akkor igenis be lehet csukni egy kicsit lenyugodni.


Illetve el kell tőle válni, de az anyukád dolga.

2013. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
76%
17 -es voltam: nagyon is skizofrén, paranoid skizofrén a jelek szerint - ha a kérdező nem hazudik.
2013. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
52%

Hogyne lenne skizofrénia,a skizofréniának nagyon sokféle típusa van a kényszerképzet pedig az egyik legjellegzetesebb TÜNETE!


Amit pedig leírt a kérdező nagyon típikus skizofrén beteg.

2013. jún. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Mág küldöm azoknak,akik szerint ez nem skizofrénia:


| MSD Orvosi kézikönyv a családban Merck

2002-06-04 18:06:12 |

Share on iwiw Share on facebook Share on twitter More Sharing Services


A skizofrénia súlyos elmebetegség, amit a valósághoz fűződő kapcsolat elvesztése (pszichózis), hallucinációk, téveszmék (téves vélekedések), kóros gondolkodás, a munkaképesség és a társadalmi beilleszkedés felbomlása jellemez.

2013. jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!