Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kettős életet élő lebukók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettős életet élő lebukók, volt olyan köztetek, aki megbánta, hogy a családját feláldozta egy másik kapcsolatért?

Figyelt kérdés
Volt ki lebukott köztetek és ezért válás lett? Mi lett a vége? Megmaradt a másik kapcsolat?
2013. jún. 11. 11:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én. nagyon megbántam,igen!Lebuktam pontosan akkor,amikor szakítottam a csajjal.A családomat választottam,mert rájöttem,a feleségem nagyszerû nô és nincs szükségem másikra!3 hetes volt a kapcsolatom a másikkal és heti 2szer találkoztunk csak.Majdnem ráment a házasságom a hülyeségemre!!!Nagyon nehéz volt visszatartanom a feleségem a válástól,de azt hiszem nem bánta meg,hogy megbocsájtott nekem.Megbántam a dolgot nagyon,soha nem utazom mellékvágányra többet.Annyit nem ér.
2013. jún. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondom hogy megbántam, de másképpen csinálnám. Mikor megismerkedtünk a férjemmel, én házasságban éltem, két kis gyerekkel. Valahol érthető hogy nem akartam eldobni mindent amikor még semmi nem biztos. A házasságunk előtte is problémás volt természetesen, ezért jöhetett be harmadik fél, de szintén biztonsági okok miatt nem léptünk ki belőle.

A mai napig lelkiismeret furdalásom van amiért félreléptem. Nem gondoltam volna magamról... A mostani fejemmel korábban kiléptem volna az előző házasságomból, még mielőtt megjelent a képben a férjem.

Lebuktam egyébként, ennek sem örülök, nekem kellett volna elmondani. Mondjuk neki sem volt egy pillanatig sem kérdés, hogy elhagy, én még akkor nem tudtam hogy így lesz e jó. De így lett :) 8 éve vagyunk együtt. És egyébként a voltférjemen is látom, hogy az, ez kicsit megnyugtat.

2013. jún. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Megtudtam, hogy férjem kettős kapcsolatot él, de ezt ő még nem tudja.. Nem értem.. Min. fél éve tart neki. Itthon semmi jelét nem veszem észre. Naponta 5Xfelhív, hogy mennyire szeret és jó velem, hiányzom.. Két hónapja zaklat, hogy akar még egy gyereket a másik kettő mellé.. A hölgynek ugyan úgy azt mondja szereti, imádja, jó vele... hogy van ez?
2013. jún. 11. 11:50
 4/21 Nikibubi válasza:
100%

Én ugyanebben a helyzetben vagyok.Nincs döntő bizonyítékom,de tudom,és érzem.Tudom,hogy megcsal.Valószínűleg azért mondogatja neked,hogy szeret,és azért nem látsz rajta semmi különöset,mert:

1.Két tűz között őrlődik,mindkettőtöket szeret

2.Nem akarja elveszíteni a családját,mert még ő sem biztos benne,hogy mi lesz a szeretőjével

3.Azt akarja,hogy ott legyél neki tartaléknak,hogy tudja,hogy bármikor visszatérhet hozzád!

2013. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ha két tűz között van és mindkettőnket szeret, akkor miért akar gyereket tőlem?
2013. jún. 11. 12:13
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem itt írnék kérdéseket, hanem pakolnám össze a cuccait!
2013. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Mert szereti a gyerekeket, de gondolom te nem vagy neki elég. Bátyám ugyanilyen, már akkor csajozott mikor még csak 5 hónapos babás volt a sógornőm, hozzáteszem imádja a lányát de szerintem biztos van neki ez-az közbe-közbe. Sajnos ilyen ember, régen is sok kapcsolatában félrelépett. Persze a feleség kell, mert ki látná el, meg mégiscsak a gyereke anyja, meg főz neki, de szexuálisan kevés neki... Sajnos vannak ilyen emberek.. :(
2013. jún. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt nem tehetem meg, mert közösen vett házunk van... de megfordult a fejemben..
2013. jún. 11. 12:49
 9/21 anonim ***** válasza:
38%
Akkor remélem ügyvédet keresel a google-val, és amint lehet beadod a válást
2013. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen, a válásos dolgok után kutatok éppen és ügyvédet is fogadok, bár azért még tudni szeretném, miér történt ez, de feltételezem valamilyen szexuális igényét nem elégítettem kellően ki... és ha csak ennyi az ok, akkor biztosan válás lesz belőle..
2013. jún. 11. 12:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!