Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Visszajár a gyerektartás ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lacika75 kérdése:

Visszajár a gyerektartás ha nyáron apukánál van a gyerek?

Figyelt kérdés
Ez igy is a jó. De nyáron 2 hónapot itt van nálam a gyerköc és arra kértem a volt nejem legalább az egyik havit adja vissza és én nem klérem hogy ö fizesen gyerektartás de a két honnapból egyet adjon vissza. Hát azt mondja nem . Van valakinek ötlete hogy vehetném rá?

2013. jún. 18. 20:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#9: a gyereknek nem csak kaja kell, hanem ruha, iskoláztatás, gyógyszerek, lakhatás és sok egyéb.

És ez még csak az anyagi oldala. Az Anya neveli a gyereket, főz, mos rá, tanul vele, gondját viseli. Ha egyedül él egy kisgyerekkel, akkor nem sok esélye van este sörözni menni a haverokkal, nem tudja szegre akasztani, gondoskodnia kell róla minden nap.

2013. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%

"Arra nem gondolsz, hogy anyuka attól még félre tud tenni a gyereknek?"


Sokra megy vele a gyerek ha félretesz 10 ezret az anyuka ő meg fele annyi pénz jut rá nyáron. Anyuka tegyen félre a saját keresetéből vagy a többi 10 hónapba a gyerektartásból.

Nem gondolom, hogy ha én leírom a véleményem és nem értek egyet a többséggel akkor az olyan nagy baj.

2013. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Lehet ezen vitatkozni akármeddig, de az volt a kérdés, hogy visszajár-e. Nem, nem jár vissza. Ha azt akarta volna megtudni a kérdező, hogy ez így igazságos-e, akkor azt kérdezte volna.
2013. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%

" a gyereknek nem csak kaja kell, hanem ruha, iskoláztatás, gyógyszerek, lakhatás és sok egyéb."


Igen és ugyan ezt kell az apának is biztosítani arra 2 hónapra is. Abba a két hónapba nem kell kaja nem kell ruha iskoláztatni sem kell és semmi mert nem nála van.


"Az Anya neveli a gyereket, főz, mos rá, tanul vele, gondját viseli. Ha egyedül él egy kisgyerekkel, akkor nem sok esélye van este sörözni menni a haverokkal, nem tudja szegre akasztani, gondoskodnia kell róla minden nap."


Én ezt értem de ez, hogy jön ide. Tényleg nem akarok veszekedni de most azért mert neveli, főz a gyerekére fizetést kellene adni az anyának?

2013. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
61%

Tényleg nem akarok veszekedni de most azért mert neveli, főz a gyerekére fizetést kellene adni az anyának?



Nem, a világ összes fizetése nem lenne elég azért a munkáért, amit egy anyuka tesz.

2013. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem miért védjük az anyát? gondolkodj már ember! Ha az apa átutalja a pénzt az anyának, akkor a gyerek miből egyen 2 hónapig? a gyereknek jut kevesebb! Mi ilyen helyzetben fordítva csináljuk, én fizetek az apának, hisz a gyerekem ott van ! Igen én vagyok vele többet, én ápolom, én írok leckét vele,de hát ez a dolgom, ezt vállaltam, ezért nem kérek pénzt!!!A gyerektartást a gyerekemnek jár és nem nekem!Oda jár ahol tartózkodik.ennyi .
2013. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A gyerektartást a bíróság állapítja meg, és ilyen kitétel nincs. Törvényesen nem kérheted vissza.

Ez van.

2013. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 schocko ***** válasza:
0%
Ezért rossz a törvény.
2013. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!