Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált anyukák, gyors körkérdé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált anyukák, gyors körkérdés, kaptatok exférjetektől lakást a gyerek (ek) felnőtt koráig, ingyen használatra rezsifizetés ellenében?

Figyelt kérdés
gyerektartáson felül persze.

2013. febr. 18. 08:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Miért kapnál??
2013. febr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem kaptam!Eladtuk és fele-fele.Azóta én már 3 lakást vettem,pedig 3 gyerekkel váltam.Mindenki oldja meg magának!Nincs lehetetlen,csak akarni és tenni is kell az érdekében.
2013. febr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nekem volt hitelre vásárolva anno saját lakásom, a volt férjemnek pedig semmije, válás után a szüleihez költözött vissza és azóta is ott él már 20 éve.(szülei már azóta nem élnek) Gyerektartást azt fizette rendesen mindig.
2013. febr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Igen a közös házból költözött ki albérletbe, , én maradtam a gyerekekkel.a rezsibe belead és természetesen fizeti a gyerektartást. (Itt külföldön ez megszokott).
2013. febr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2013. febr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze pofámról lesülne a bőr ha a volt férjemmel tartatnám el magam.
2013. febr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Mikor összekerültünk akkor nekem volt egy másfélszobás lakásom, neki egy háza. Váláskor én maradtam a gyerekekkel a házba, ő beköltözött a lakásba. Magyarán cseréltünk. Közben neki kellett a pénz, összeköltözött az azóta új feleségével egy nagyobb házban. Úgyhogy eladtuk a lakást, a ház pedig ment az én nevemre. Azóta a különbözetet törlesztem szépen lassan.
2013. febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%
Tisztel annyira hogy nem dob ki a lakásból, segit amiben kérem, mi ezzel a gond?
2013. febr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Előző!

Nem hogy nem dob ki a lakásból, de abba a rezsibe ad bele, amit neked kellene egyedül kifizetned, mivel ő nem lakik ott, ezen felül meg még a gyerekek után is kapsz pénzt.

Ez durva lehúzás részedről.

2013. febr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

anyám elvált, én nem még az esélyét sem adom meg a válásnak, de leírom:


apám azt a lakást akarta kihúzni alólunk, amiben egy ft-ja nem volt, csak jogi vacakolás miatt kellett a felét a nevére íratni anno házasságkötéskor.


aki annyira burzsuj, úgysem nézi az ilyen apróságnak számító dolgokat. aki meg ruppótlan, az nem megy albiba csak azért, hogy az exnek jó dolga legyen.


nálunk az a szerencse, hogy enyém a lakás, szóval ha szét is mennénk a párommal, akkor sem vihetné a felét, mert nem házasodunk. ebből kifolyólag nyugodtan tehet félre, vehet saját lakást, az sem feleződne, ha lelépne. sztem ez így sokkal tisztább mint válni meg vagyonmegosztani, meg pereskedni.

2013. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!