Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Teljesen megbolondult anyám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen megbolondult anyám?

Figyelt kérdés

Az anyám neve Edit.Van egy barátnője,aki szintén Edit.Gyakran megy el a barátnőjével,nem tudjuk hová.Úgy érzem az a nő kihasználja anyut.Pénzt kér tőle,furikáztatja magát,ruhákat és fényképezőgépet kér.Anyám meg olyan naiv,hogy mind odaadja.Mostanában sokat csetel egy másik barátnőjével facebookon.Valamit titkol,mert ha bemegyek a szobába amikor ő csetel,lecsukja a gépet,kizavar a szobából,bezárja az ajtót.Megfenyeget,hogy be ne merjem többet abba a szobába tenni a lábamat amikor ő csetel.Apámat se tűri meg.Nemrég kijelentette,hogy válni akar,mert apám rosszul bánik vele.Apám úgy bánik vele,mint egy királynővel!Kiveszi a táskákat a kezéből,puszilgatja ölelgeti,a saját érdekeit háttérbe szorítja csak azért hogy anyámnak jó legyen.Arra lettem figyelmes,hogy többször,4 hónapon keresztül az exével csetel anyám.4 hónapig tűrtem,de fojtogatott a kíváncsiság.Titokban beléptem anyám facebookjába.Olyat láttam,amit bár ne láttam volna.Ahogy megláttam az üzeneteket,elkezdtem bőgni.Annyit láttam,hogy a pasi azt írta anyámnak,hogy imádlak,anyám meg visszaírta,hogy szeretlek.Meg a pasi azt írta,hogy na jössz ...-ra(egy település)?Anyám meg visszaírta,hogy bocsi,csak az Editéknél voltam..és itt jött anyám.Elkezdett sírni,tipikus kifejezéssel az arcán,hogy "na most lebuktam".Megvert.De apám közbelépett.Elmondtam neki,hogy mit láttam.Na akkor kitört a cirkusz.Éjfélig ordibáltak anyámmal.Anyám aztán bevallotta.Fél éven keresztül képes volt a szemünkbe vigyorogni.Míg én meg az apám aludtunk,ő titokban beszélt az exével.Na most,én csak 2 szót láttam,el tudom képzelni mi lehetett az a másik száz..Anyámnak a barátnőjének,(Edit)a férjének az öccse együtt dolgozik anyám régi barátjával.Ez ment fél éve.Nem az Edittel találkozgatott,hanem az exével..Vagyis az Editnek "köszönhetően" az exével.És még kitudja..Apám és anyám újra válni akarnak,és ezúttal ezt meg is fogják tenni.Ne tudjátok meg mik voltak azokban az éjféli ordibálásokban..úgy döntöttem,hogy apámmal maradok.

Itt szerintem 2 kérdés maradt végére:Szerintetek mi történt anyámmal,ki hülyíthette meg? Az én történetem másik anyával vagy apával fog végződni?



2013. jún. 24. 14:14
1 2
 1/19 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem szándékozom neten elmondani.

Amúgy közel állok a 18-hoz.

2013. jún. 24. 14:27
 3/19 anonim ***** válasza:
62%

Tudod az én vidéki nagyikám mondta mindig, hogy a kutya is jó dolgában vész meg.

Meg azt is, hogy két rendes ember ritkán találkozik mert a rendes nő valami tróger karjaiban köt ki a rendes férfi meg valami házisárkányéban.

Na! Apukádnak pechje volt. Hiába veszi körbe minden jóval anyádat ha ő nem szereti eléggé, hogy mindezt értékelni tudja.

Anyád nem érdemli meg apukádat. Most pofára esett. Így járt. Majd ha az exe pofára ejti még vissza fogja sírni apukádat.

Egyébként meg jól tetted, amit tettél. Nem szabad takargatni egy ekkora hazugságot, nem szabad neki falazni egy becsületes emberrel szemben mert te magad is lesüllyedsz a csaló szintjére. Mindenkinek joga van tudni, mi folyik a kapcsolatában.

Most egy darabig rossz lesz de túljutnak ezen. Apukád is rendezni fogja az életét. Talán lesz egy új kapcsolata de más a felnőttek közti szerelem és más az apai szeretet.

Szerintem is jobb helyed lesz nála és biztos értékelni fogja a döntésed.

Anyád meg csináljon, amit akar talán a ti kapcsolatotok is rendbe jön ha csillapodnak a kedélyek. Miatta ne legyen lelkifurdalásod ő csinálta a bajt magának vállalja a felelősséget. Itt kezdődik a felnőtt ember.

2013. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

Talán mindegy is, hogy és miként történt minden. Van, hogy nem működik, a felek elhidegülnek egymástól az évek során.

Ha közel vagy a felnőttkorhoz akkor ezzel valószínűleg te is tisztában vagy.

2013. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Bogarszemu válasza:
39%
hat sajnos, van ugy, hogy a monoton elet ezt valtja ki az emberbol.. Es ha ujra beleszeretett az exebe.. A szerelem minden korban meghulyiti az embert. Az, ha apadat mar nem tudja szeretni, nem jelenti azt, hogy barmelyikuk rossz ember lenne. Meg anyad se. O is csak egy no, amellett hogy csalad anya...
2013. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Én szeretem anyámat,elvégre is az anyám.De amit tett,az gusztustalan.Én már a legrosszabbra is gondoltam..Mi van ha a barátnője tudott anyám másik kapcsolatáról(elvégre a férje öccse együtt dolgozik az exxel),és megzsarolta,hogy: "Adj pénzt vagy elmondom a férjednek!"

És ezért van most ennyire "összehaverkodva" az Edittel.

2013. jún. 24. 14:33
 7/19 A kérdező kommentje:
Már hónapok óta nem törődik mással,csak a géppel,és az alkoholista exével!
2013. jún. 24. 14:34
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

Nézd, ez a szüleid dolga, nem a tied. Ebbe kár volt belekotnyeleskedni. Gondolom, ha a te facebook-odba lépett volna anyukád, miután furcsa viselkedést látott volna tőled, most te lennél a legjobban felháborodva.


Az, hogy anyukád és apukád között milyen a kapcsolat, nem feltétlenül látod. Az is lehet, hogy apukád azért bánik vele, mint egy királynővel, mert korábban megcsalta, és most tepert, hogy jóvátegye. Nem tudhatod sosem, hogy mi volt.

2013. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem,nem csalta meg.Mióta összeházasodtak,úgy bánik vele.Amúgy meg 24 órából majdnem mind a 24-et a szüleimmel töltöm.
2013. jún. 24. 14:54
 10/19 anonim ***** válasza:
43%
Ott voltál apukáddal a nap 24 órájában mindig? Nem. Szóval sosem tudhatod.
2013. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!