Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak anyám itt sír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak anyám itt sír mellettem mert válunk és az új pasijával akar lenni én meg félek? (többi lent)

Figyelt kérdés
félek mert multkor is apám ordibált mert ideges lett most anya még bőg is nővérem nincs otthon ő se tud megnyugtatni próbáltam beszélni anyával,kicsit megnyugodott de még sír

#apa #válás #anya #pasi #sír #mit csináljk
2012. dec. 21. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet,én vagyok belassulva mert kimerített a világvége elleni küzdelem de ezt nem értem. Kik válnak el?
2012. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Logikus embernek tartom magam, de sajnos ebbe még én is belezavarodtam :)
2012. dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tipp: szüleid valnak, apad kiabal, anyad sir, anyadnak uj pasija van, akiröl apad nem tud, van egy növered, es valami pszichikus problemad van, talan panik vagy mas felelmek.

Szerintem fordulj iskolapszichologushoz, munkahelyi pszichologushoz, vagy mas pszichologushoz, vagy mas akar alternativ segitöhöz. akar kineziologushoz, termeszetgyogyaszhoz, barkihez.

Szerintem meg kellene ertened, hogy nem Te vagy a szüledi (anyad) szülöje, azaz neked az ö problemajukkal nem kell foglalkoznod, ök felnöttek, nekik (kene9 megoldanuk - ellenben nekik kene a tieddel, ha eppen problemad van. Ezt kellene normalis helyzetnek latni, megha nem is igy müködik, nem pedig atvenni, aterezni a masik problemajat. Bert-Hellinger csaladallitas/csaladterapia, biorezonancia, Bach viragcseppek, ujkorklub.hu - meg ezek is segithetnek.

2012. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért hovamész, hogy válsz az anyudtól?
2012. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ebből egy mukkot nem értek...

De ahogy elnézem, a többiek sem...

2012. dec. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam anyuék válnak apával :)
2012. dec. 21. 19:36
 7/10 anonim ***** válasza:

"nővérem nincs otthon" - ezek szerint te sem vagy otthon, de akkor megint csak nem értem az egészet...


Próbáld meg értelmesebben megfogalmazni a kérdésedet, ha tényleg választ vársz...

2012. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a minimum, hogy apád ordít, ha anyád beújított mellette valakit. Azt sem értem, miért sír anyád, amikor úgyis elválnak, és megy az új pasihoz. Ezt akarta nem?
2012. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed, kedves Kérdező?
2012. dec. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érthető:

Apád ordít, mert anyádnak új pasija van és vele akar karácsonyozni.


Nem is értem apádat...

2012. dec. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!