Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Teljesen megbolondult anyám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen megbolondult anyám?

Figyelt kérdés

Az anyám neve Edit.Van egy barátnője,aki szintén Edit.Gyakran megy el a barátnőjével,nem tudjuk hová.Úgy érzem az a nő kihasználja anyut.Pénzt kér tőle,furikáztatja magát,ruhákat és fényképezőgépet kér.Anyám meg olyan naiv,hogy mind odaadja.Mostanában sokat csetel egy másik barátnőjével facebookon.Valamit titkol,mert ha bemegyek a szobába amikor ő csetel,lecsukja a gépet,kizavar a szobából,bezárja az ajtót.Megfenyeget,hogy be ne merjem többet abba a szobába tenni a lábamat amikor ő csetel.Apámat se tűri meg.Nemrég kijelentette,hogy válni akar,mert apám rosszul bánik vele.Apám úgy bánik vele,mint egy királynővel!Kiveszi a táskákat a kezéből,puszilgatja ölelgeti,a saját érdekeit háttérbe szorítja csak azért hogy anyámnak jó legyen.Arra lettem figyelmes,hogy többször,4 hónapon keresztül az exével csetel anyám.4 hónapig tűrtem,de fojtogatott a kíváncsiság.Titokban beléptem anyám facebookjába.Olyat láttam,amit bár ne láttam volna.Ahogy megláttam az üzeneteket,elkezdtem bőgni.Annyit láttam,hogy a pasi azt írta anyámnak,hogy imádlak,anyám meg visszaírta,hogy szeretlek.Meg a pasi azt írta,hogy na jössz ...-ra(egy település)?Anyám meg visszaírta,hogy bocsi,csak az Editéknél voltam..és itt jött anyám.Elkezdett sírni,tipikus kifejezéssel az arcán,hogy "na most lebuktam".Megvert.De apám közbelépett.Elmondtam neki,hogy mit láttam.Na akkor kitört a cirkusz.Éjfélig ordibáltak anyámmal.Anyám aztán bevallotta.Fél éven keresztül képes volt a szemünkbe vigyorogni.Míg én meg az apám aludtunk,ő titokban beszélt az exével.Na most,én csak 2 szót láttam,el tudom képzelni mi lehetett az a másik száz..Anyámnak a barátnőjének,(Edit)a férjének az öccse együtt dolgozik anyám régi barátjával.Ez ment fél éve.Nem az Edittel találkozgatott,hanem az exével..Vagyis az Editnek "köszönhetően" az exével.És még kitudja..Apám és anyám újra válni akarnak,és ezúttal ezt meg is fogják tenni.Ne tudjátok meg mik voltak azokban az éjféli ordibálásokban..úgy döntöttem,hogy apámmal maradok.

Itt szerintem 2 kérdés maradt végére:Szerintetek mi történt anyámmal,ki hülyíthette meg? Az én történetem másik anyával vagy apával fog végződni?



2013. jún. 24. 14:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De apukám nem olyan.Ti nem ismeritek,én igen.Tisztességes családban nevelkedett,Istenhívő,és eszébe se jutna megcsalni az élete értelmét.De amúgy mikor összeházasodtak anyukámmal,már akkor úgy kezelte őt,mint egy hercegnőt.Már a házasság napján.És már a "járásuk" elején is.A legelső napon.Tehát nem azért csinálja,az elejétől fogva ilyen..és amikor még nem voltak együtt anyámmal,és apám esetleg egy másik nővel volt együtt az nem megcsalás..
2013. jún. 24. 15:25
 12/19 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégiscsak lehetett valami, amit apukád anyukáddal szemben nem jól csinált, hiába volt ennyire tökéletes, ahogy leírod. Tudod, a harmadik fél oda tud becsúszni, ahol van hely neki, ahol valami nincs jól!
2013. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én nem avatkoztam bele ennyire a szüleim dolgaiba sohasem, aztán nagy nehezen elváltak, azóta próbálnak egyik vagy másik oldalára állítani, mondják a sztorikat h melyikük volt a nagyobb szemét. Én azt látom a legnagyobb gáznak, hogy anyukád megvert, amikor megtaláltad a beszélgetéseit, ez undorító. Majdnem 18 évesen ne verjen már meg téged az anyád, amikor rá nézve terhelő dolgot találsz. Én megértem, ha apukáddal akarsz maradni. Az én anyám a válás előtt társkeresőzni kezdett azzal a kijelentéssel, hogy "apám miatt elvesztegette a legjobb éveit, most már sokkal kevesebb ideje van megtalálni az igaz szerelmet" - ezt nekem mondogatta rendszeresen. Ő átment kamasz buta kislányba, wiwre olyan képeket tett fel ötven évesen magáról, mint a tizenéves kamaszok, önmagát fotózta mobillal. És közben minden ismerősünknek elmondta, hogy ő most az igaz szerelmet keresi. Az egész város rajta nevetett kb.. Hiába mondtuk neki, hogy hagyja abba, saját magát égeti, ő ragaszkodott a kis álomvilágához.
2013. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az én nagybátyám elmélete, hogy negyven éves kor után a nők elkezdenek megbolondulni, szerinte a hormonális változások miatt. Az ő felesége is megkattant, otthagyta őt a két gyerekkel és ment valami pasi után. A két gyereke találta ki, hogy ki kihez menjen, a nagyobbik választotta az anyját, ő már 18 elmúlt akkor, ezért szabadon mehetett ettől függetlenül akárhova, így papíron az anyját választotta, gyakorlatilag mindkét gyerek az apját. Szerintem ez sokat elárul egy anyáról, hogy válás után a saját gyerekei nem vele akarnak élni.
2013. jún. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Teljesen kétségbeestem,hogy csak az én anyám az ilyen.De,hogy másé is,az nem javít a helyzeten..

2013. jún. 24. 18:10
 16/19 anonim ***** válasza:
59%

"Az én nagybátyám elmélete, hogy negyven éves kor után a nők elkezdenek megbolondulni, szerinte a hormonális változások miatt."


Micsoda lángész! És valamelyik nagynéni nem mesélt a férfiklimaxról meg a kapu zárási pánikról úgy 50 körül?

Tudod, amikor a pasik elkezdenek adni magukra, motort vesznek, kigyúrják magukat és lányuk korabeli csibékre kezdenek hajtani mert a lestrapált asszonyka már nem kóser!


Hagyjuk ezeket a sztereotípiákat! A mai világban sem a nő sem a férfi nem szent. Mindenki magával van elfoglalva a többség arra sem képes, hogy normálisan kommunikáljon a társával.


Higgyétek el épp elég olyan ember van, aki a lelkét kiteszi a párjáért és csak a megaláztatást kapja cserébe. Anyuka megunta az unalmas,jófiú férjét és most kapálódzik valami férfias rossz fiú után, aki majd alaposan helyben hagyja és akkor majd rájön, kit dobott el. De addigra már késő lesz.


Kérdező neked csak annyit mondok a szüleid felnőttek /?/ hagyd rájuk hadd intézzék a dolgot maguk, többet már ne folyj bele. És ne is hagyd, hogy befolyásoljanak. Te már majdnem felnőtt vagy kezd el kialakítani az életed, a dolgok meg majd szépen helyreállnak ez csak átmeneti állapot.

2013. jún. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó:

Persze,felnőttek!

Kort nem mondok.

2013. jún. 28. 18:22
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a te dolgod de jogos amiket irsz anyád elég szemét sajnállak..
2016. jan. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Ennek két oka lehet, hogy anyád ezt csinálja.

Az első, hogy apád nem veri be neki a lompost és így anyád nincs kielegítve. A második az meg az, hogy megromlott a viszonyuk, de ezt persze a gyerekük felé nem mutatják, mert általában ezt így szokták, hogy ne okozzanak lelki traumát neked. Na most én azt mondom ne kutakodj anyád után, mert őszintén nincs semmi közöd a magánügyeihez. Nőj fel és fogadd el, hogy semmi sem tart örökké lépj ki a kis buborékodból.

2018. márc. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!