Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti támogatnátok azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti támogatnátok azt, hogy a válásokat elbírálják és ne lehessen mindenféle nevetséges indokkal elválni?

Figyelt kérdés
A cél az lenne, hogy az emberek meggondolják a házasságot, újra tekintélye és súlya legyen.
2013. jún. 24. 18:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ki dönti el, hogy mi a nevetséges indok, és mi nem az? Ez teljes mértékben szubjektív, és hülye ötlet. Én had rendelkezzek a saját életem felett, ne más!
2013. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Csak az egyes hozzászólót tudnám megismételni..
2013. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezö: TE mit tekintesz "nevetséges" indoknak? Mert az lehet, hogy másnak komoly dolog.
2013. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez meglehetősen nagy ostobaság. Meg se tudom fogalmazni, hogy miért, annyira egyértelmű.
2013. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ha magánügy, minek kell az állam és/vagy az egyház áldása?

Mondjuk kötelező lenne részt venni x alkalommal párterápián, és ha a szakember azt mondja hogy mindent megtettek és menthetetlen, akkor válhatnak.


Nagyon szomorú, hogy már csak egy buli a házasság, tök nevetséges, nincs semmi tekintélye, értéke.

2013. jún. 24. 18:56
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Visszakérdezek: mi számít szerinted nevetséges indoknak, és mi komolynak?


korábban voltak ún békítő tárgyalások, semmi hasznuk nem volt...

2013. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

Azzal, hogy lesz egy nyitott házasságunk, ami csak papíron létezik (mert megtiltják a hivatalos válást), nem lesz tekintélye a házasságnak.


Szerintem akkor lesz tekintélye, ha az emberek jobban felelősséget vállalnak majd a döntéseikért és a másikért.


Amúgy miért írod, hogy "újra"? Mintha régebben súlya lett volna... :/

2013. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon szomorú, hogy már csak egy buli a házasság, tök nevetséges, nincs semmi tekintélye, értéke."


Igaz, de ez az emberek és nem a házasság mint intézmény hibája.

2013. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem nem rohan mindenki egyből a bíróságra válni ahogy van egy kis probléma, azért komoly dolgok szoktak lenni mögötte.


Ez az elbírálósdi meg marha jól hangzik, csak az a gond hogy nem ér semmit. Attól hogy valakivel összeházasodsz még élhetsz tőle külön, mással, másik városban, nem akadályoz semmiben, csak egy jogi formaság.

2013. jún. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Persze, rohadt jó lenne, ha párterápiára kellene járni a sok agresszív, bántalmazó, alkoholista, gyereket le se tojó esetleg félrekefélő vagy a másikat simán szolgának néző egyedekkel... legyen az ffi vagy nő...
2013. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!