Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek válás után lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek válás után lehet még barátság az elváltak között?

Figyelt kérdés

#szoszitibi
2013. jún. 25. 17:54
 1/9 intrepid ***** válasza:
Igen. Ismerek olyat, akik még sze*elnek is.
2013. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
attól függ hogy vállnak el.. én ismerek olyan családot ahol az exférj és az ujpár még puszipajtások is voltak... de ott pl azért váltak el a szülök, mert fiatalon házasodtak, aztán rájöttek hogy hát nem passzolnak egymáshoz
2013. jún. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Lehetne de minek? Mindkét félt feltehetőleg már boldogítja más az ágyba.

Ez a barátság fogalom a sztárok körében ismeretes, mert sokuk akarva akaratlanul találkozik az volt férjével feleségével, így nekik a média miatt is jópofát kell vágni

21/F

2013. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, ha azért válnak, mert elmúlt a szerelem, nincs megcsalás vagy 3. a kapcsolatban, ezért nincs sértődés, és akkor, ha marad valami közös ügy, például egy gyerek. Akkor van okuk beszélni, és fennmaradhat barátságban a kapcsolat.
2013. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

hát talán ha gyerek van, de akkor sem feltétlen lennék a volt férjem barátja... nem tudnék egy olyan emberre barátként nézni akivel szexeltem, és szerettem valamikor ( merthát ugye ezért házasodnak az emberek, jóesetben)

első válaszoló az már nem barátság ha szexelnek is a szexhez is kell valamiféle vonzalom... szerintem teljesen barátok sose lesznek, valamelyik mindig akar majd valamit a másiktól, ezért tartja vele a kapcsolatot

2013. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. En is igy maradtam a volt parommal. Azert valtunk el, mert nem jottunk ki jol, igy viszont mindkettonknek jobb. Jo kapcsolatban maradtunk.
2013. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%

Lehet, erre én is jó példa vagyok :)


Azért váltunk, mert hiába tettünk meg mindent, hiába tartjuk kölcsönösen nagyon értékes embernek a másikat, be kellett látnunk, hogy nem illünk össze. Nagyon szerettünk volna gyereket, és ez hozta ki a dolgot, minél többet beszélgettünk róla, annál inkább nyilvánvalóvá vált, hogy nem lenne jó ötlet.

Így végül váltunk.


Hamar kiderült, hogy egyébként túl mély érzelmeket sem táplálunk egymás iránt, mert különösebb nehézség nélkül túltettük magunkat rajta. Azóta a kapcsolatunk nagyjából ugyanolyan, megbeszéljük a munkahelyi dolgokat, néha eljárunk együtt szórakozni, csak nem élünk együtt. De időnként szexelni is szoktunk. Egyszerű és kézenfekvő :)

Emellett például randitippeket is adunk a másiknak, hiszen annyira ismerjük egymást, ahogy senki más.

Én örülök neki, hogy így alakult a dolog. Azt még nem tudom, hogy ha valamelyikünk újra kapcsolatba kezd, akkor mi lesz, de idejében kiderül. Nyilván szexelni onnantól nem fogunk, illetve tartós kapcsolat esetén idővel az új partnerrel közelebb kerülünk egymáshoz. De addig is így tökéletes.

2013. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolso ez beteg dolog

Ne haragudj de ez olyan amig nincs lo jo a szamar is.

2013. jún. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12%

Igen, de miért lenne beteg? Azért, mert a jövőnket nem együtt képzeljük el, miért ne segíthetnénk egymást?

Vagy a szexszel van gond? Miért? Így van normális, kielégítő, kiegyensúlyozott szexuális életünk, nem kell sem kielégületlenül tengődnünk, sem alkalmi partnereket (és velük ki tudja, milyen betegségeket) felszednünk.

Tényleg érdekelne, hogy ez mitől beteg dolog :)

2013. jún. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!