Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet ép ésszel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Józsi40 kérdése:

Hogyan lehet ép ésszel, tulélni egy válást? Ugy érzem megbolundulok! Csak járkálok a szobába, fel s alá gondolataim a feleségem körül forog, akit most vesztettem elHa valaki tud kérem irjon.

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 05:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia!Gondolod a részéről végleges a döntés?Mert úgy érzem részedről nem az.Hogyan lehet épp ésszel túlélni?Sehogy!!!!Szerezd vissza,érezze, hogy te mindent megtennél érte.Én most pont ebben a szituban vagyok, csak én a nő.
2013. júl. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.Visszaszerezni ,szerintem már lehetetlen,persze mindent megteszek érte ...kérdés meddig birom.
2013. júl. 7. 06:14
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Mit teszel meg érte??Mert ti férfiak gyakran azt gondoljátok megtesztek mindent.Sokszor nem is gondoltok arra, hogy egy nő nem úgy gondolkozik mint egy férfi és nem is érzi úgy, hogy te mindent megteszel.Persze ez attól is függ mi történt??
2013. júl. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

meg nehogy már egy nőért megbolondulj,

tudod hány nő van még ?

és főleg ne röhögtesd ki magadat azzal,hogy megöngyilkolászod saját magad,

elment,elment,majd fogsz másikat a főz,mos rád,azt megy tovább az élet,

nem te vagy az első sem ,meg az utolsó sem ,akitől lelépett a csaj,

2013. júl. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!Öngyikosságról szó sem volt.Nem a csajomról ,hanem a feleségemről van szó.Ha nem szeretném persze könnyebb lenne,lehet hogy sok embernél ugy van MAJD JÖN MÁSIK,de ahoz előbb felejteni kell.
2013. júl. 7. 06:50
 6/14 gömbicica ***** válasza:

3/5- véleményével egyet értek.

Nem tudhatjuk, hogy mi volt a válás oka, igy nehéz véleményt alkotni. Főleg, hogy a másik felet sem hallhatjuk a dolog felől.

Egyébként ledöbbentem, hogy ezt a kérdést egy 40 éves ffi irta!!!

Gondolom nem pár hónapos volt ez a házasság. Valaki valamit rosszul csinált, vagy nem csinált.

Ha már eldöntöttétek, hogy elváltatok, vagy csak fogtok? akkor ez már meg volt, vagy lesz.

Minden esetre pozitivan állj a dologhoz. Tönkre menni, megbetegedni semmiért, senkiért nem érti meg.

Még ha szereted, akkor sem. Ne haragudj, hogy épitőbb jellegü dolog most nem jutott eszembe :-(

Üdv. :-)

2013. júl. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Úgyis tudod, mi miatt szakítottatok:

- keveset voltál vele, és nála megjelent egy figyelmesebb, aki elcsavarta a fejét

- te léptél félre és ő nem tudta ezt megbocsátani

- te valóban mindent megtettél, mégis kilépett a kapcsolatból, mert valami többet, mást akar


Rengeteg oka lehet, ti tudjátok.

Az biztos, ha egyszer kimondta, hogy elmegy, engedd el!

- meglehet, hogy csak érzelmi zsarolás a részéről, és alig várja, hogy megalázd magad előtte és térden állva könyörögj neki. Az érzelmi zsarolást soha, senkinek nem engedném meg!

- ha más ok miatt, de valóban menni akar, akkor is engedd el, miért szaladnék olyan szekér után, amelyik nem akar felvenni? Ha nem kellek neki, legyen boldog nélkülem!


Gondold át, mik azok, amik miatt idáig jutott a kapcsolatod, és majd a következőnél igyekezz ezeket elkerülni, igyekezz jobbat, szebbet, tartósabb kapcsolatot építeni!

2013. júl. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ.
2013. júl. 7. 07:57
 9/14 Tubarózsa ***** válasza:

hm... Ismerös a sztori és a név is! De nagyon nagyon remèlem, hogy tévedek......

mindenestre, h tanácsot is adjak: probáld meg elfelejteni, és éld boldogan Te is az életed!

Üdv 23N

2013. júl. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem fogsz megbolondulni. Az, amit most érzel, hasonló ahhoz, amit most én érzek: gyász. Te a feleségedet vesztetted el, mert elváltatok, én másvalakit, aki meghalt. A lényeg ugyanaz.


Gyászold meg a kapcsolatot (nem két hónap a gyász semmiben!), és ha nem bírsz a gyásszal, keress meg egy szakembert (egy pszichológust vagy pszichiátert), aki tud neked segíteni ebben. A gyász elmúltával pedig újra képes leszel kapcsolatokra, többek között valaki olyanra is, akivel boldogan tudsz élni.

2013. júl. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!