Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szüleim el fognak válni nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim el fognak válni nem soká, házat el akarják adni (20-25 millió kb) úgy tervezik hogy fele fele. Szóval 10-12 millióért akarnak 2 külön házat venni. Többi lent?

Figyelt kérdés

Anyukámmal fogok menni valószínű de nem akarok lentebb adni ebből az életszínvonalból amiben most élünk. Nem olyan nagy de egy rosszabb ház jönne ki ennyi pénzből csak :( viszont ha közösen vennének házat vehetnénk egy szépet, Pest megyében és élhetnénk normálisan. Tudom furán hangzik de szegények lennénk ha elválnának egymástól és azt nem akarom. Tudom, hogy önzőség emiatt együtt tartani őket :(

De szeretnék továbbra is normális életet. Gonosz vagyok ha emiatt tartom össze őket? Felőlem elválhatnának, legalább nem lenne annyi veszekedés.


2013. júl. 15. 12:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan könnyű ám 20-25 milláért eladni házat.3ért sem,nemhogy ennyibe.Nem vagy gonosz,de jobb lenne azt nézni,hogy tépik egymást és tönkre mennek idegileg?
2013. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy gonosz végül is...De a mai világban, h fognak 25 millióért egy házat eladni hááát...Légy nyugodt szerintem, m egy darabig nem igen következik be ez a ház eladás...
2013. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Ha el akarnak válni, el is fognak. Nagyon önző dolog lenne, elvárni tőlük, hogy miattad maradjanak együtt.
2013. júl. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Kesobb csak rosszabb lesz, en is ilyen csaladban nottem fel, de nekem a szuleim nem akartak kulonkoltozni, pont a haz miatt..

Hidd el, sokszor mar azon imadkoztam, hogy inkabb menjunk a hid ala vagy akar hova, csak ezt az allando veszekedest/ verekedest ne kelljen hallgatnom... szoval mindenkinek jobb a kulonkoltozes, mar ha sikerul, mert manapsaag nehez hazad eladni...

2013. júl. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg, de szerintem ez önző dolog...

Gondolj bele az ő helyzetükben, te mit tennél a helyükben? Majd te jómódú leszel ha te dolgozol a saját kenyeredért a férjeddel. ;)

2013. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Igazatok van de több minden közre játszott abban hogy tönkre ment a kapcsolatuk. Pl összevesztek a szomszédokkal (faterom nagy bánatára) anyát hibáztatta emiatt. Bepereltek a szomszédok fizetni kell...(fater miatt) ezek miatt anyagi problémáink lettek. Ha elköltöznénk új környezetbe, nem ilyen falusias helyre talán jobban éreznék ők is magukat. Azért sem akarom, hogy elváljanak mivel fater nemrég agyvérzést kapott és nem engedném hogy egyedül lakjon :(
2013. júl. 15. 12:38
 7/26 anonim ***** válasza:
Akkor sem fognak téged megkérdezni,hogy váljanak-e.Lehet,hogy ez most így rossz,ebben a helyzetben.De szerintem nem jobb az sem,hogy folyton veszekednek,meg perlik őket a szomszédok.
2013. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nekem már nagyon elegem van az egészből.
2013. júl. 15. 12:41
 9/26 anonim ***** válasza:
97%

"de nem akarok lentebb adni ebből az életszínvonalból "

Hát ez drágám nem a te döntésed. Kikérhetik a véleményedet a szüleid, de nyilván nem fognak csak a te kedvedért továbbra is együtt élni. Annak nem sok értelme lenne, ha vennének egy másikat, ahol ugyancsak együtt kellene lakniuk. Egyiküknek sem lenne normális élete. Hidd el, a normális élet nem attól függ, hogy mekkora házban laksz. Most boldognak érzed magad, hogy van egy nagy házatok, viszont a szüleid marják egymást?

2013. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%

Már ne haragudj, de ki dolgozott meg ezért az életszínvonalért? Talán te?

Agyvérzéses édesapádat akarod kisemmizni?

El kellene dönteni, szüleidet szereted-e, vagy az általuk teremtett életszínvonalat!

2013. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!