Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak? Terhes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Terhes a feleségem és a szeretőm is?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 15 éve élünk együtt.Van egy 6 éves lányunk Szerettünk volna még egy gyereket de nem akart összejönni.4 évig próbálkoztunk de hiába.Kissé el is hidegültünk egymástól.Megismerkedtem valakivel aki teherbe esett tőlem egy hete mondta meg.Tegnap pedig a feleségem mondta boldogan,hogy mégis összejött a baba.TUDOM,hogy tőlem van.

A szeretőm napok óta nyaggat,hogy mondjam el a nejemnek a szitut.És költözzek hozzá.Azt nem tudja,hogy a feleségem is terhes lett.

Adjatok tanácsot mit tegyek!


2009. okt. 23. 13:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
73%

Ha baj van egy kapcsolatban a megoldás nem a másik ágyában van. ez a kifogás már elég közhelyes és undorító.

A szeretődnek is sok esze lehet, ha nem védekezik :D

feleséged szívja a legnagyobbat most.Meg a két megszülető gyerek. Aztán remélem lesz eszes és elhagy a francba és majd élvezheted gyümölcsét a tettednek.

2009. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
75%

Jól írta itt valaki, hogy itt nem te vagy döntéshelyzetben, hanem a nők. Veled csak történni fognak a dolgok.

Ami a legszemetebb ebben a szituban az az, hogy itt két gyermek élete forog kockán. Megsebzett nők hajlamosak lehetnek a gyereküket megölni, ha rájönnek egy ilyen durva helyzetre. Én a kicsik életét féltem.

2009. okt. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
68%
Tégedet a farkadnál fogval kellene felakasztani!Mi a f@asznak szexeltél egyszerre két növel?Megérdemled a sorsod!Remélem kidob mindegyik te mocskos f@éreg!
2009. okt. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
85%

Így járt egy barátom is. A felesége megsértődött. Valamiért a szeretője is. De a gyerekek aranyosak.

Elvált, és egyedül karácsonyozott.

2009. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
80%

na, ez csak ízelítő volt, mit fog mondani a két asszony!

Melyiket szereted? A másiknak mondd el, azt is hogy nem őt választod. Tudjon dönteni, kell-e úgyis a gyerek. Ha elveteti, a szeretettebbnek ne szólj semmit. Ha megtartaná, s te is, akkor el kell mondani sürgősen a másiknak.Nagyon sürgős! Tedd meg mielőbb. Előbb ki fogják adni a dühüket, s egy hét alatt döntenek.

Cselekedj azonnal, mert az abortusz egyre veszélyeseb,. Lehet hogy ami tíz nap múlva sima műtét, az húsz nap múlva elviszi, vagy örökre meddővé teszi.

Tehát a legfontosabb, hogy gyorsan cselekdj. Előbb mérgesek lesznek, adj pár napot, míg tud gondoljkodni.


Én a feleségemet választanám.

A múlt miatt a lány miatt, a nég yéve vágyot gyerkőc miatt.

Jó megoldás nincs. Ha aszerető elvetetné, nem kell otthon elmondani, viseld a súlyt a sírig!

Szemét vagy vagy sem, ez most nem lényeg. Emberéletről van szó, és nem az élet folyásáról, hanem élet/halálról. Fontos, hogy most ne a magad becsületén keseregj, hanem okosan határozottan és gyorsan lépj! Nem csak a gyerek az asszonyok élete i s kockán forog. Élete vagy halála, nem a boldogsága.

Bátran és felelősen! Rajta!

N etörődj a szidásokkal, ez most lényegtelen!

2009. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 A kérdező kommentje:
Igazatok van!Egy undorító alak vagyok.A szerető csak egy éjszakás kaland volt.Egy tévedés Össze vesztünk nagyon a feleségemmel és egy bárban kötöttem ki.Tudom ez nem mentség és nem akarom megbántani őt.Mármint a feleségem.tudom,hogy ha megtudja elveteti a gyereket bosszúból.Mert én legalább olyan nagyon akartam hanem jobban mint ő.Nem akarom elveszíteni őket!
2009. okt. 23. 16:42
 27/68 anonim ***** válasza:
86%

Az előző tanácsa nem működik. A szerető bosszúból tuti el fogja mondani a feleségnek, mi a helyzet, főleg ha úgy érzi, belekényszerítették egy abortuszba. Kihasználtnak, becsapottnak, a végén még megzsaroltnak is érezheti magát, ha a kérdező abortuszt javasol neki. Nem vagyunk egyformák, de egy ilyen tanácsra én anyatigrissé válnék, és nyakon ragadnám a kérdezőt, jogilag kicsikarva mindent, álljon helyt a gyerekéért, ha már megcsinálta, és fizessen meg azért, mert a halálát kívánta. És nyelje az összes következményt, ne menekülhessen a felelősség alól.

A kulcsfigura itt a feleség, ha jól látom. Ott a szitu gyenge pontja, hogy hajlandó lenne bosszúból megölni azt a szegény ártatlan gyereket. (Többek közt ezért vagyok én abszolút abortuszellenes). Mit tudnál tenni, hogy ez ne következzen be? Ki lehet húzni a helyzet tisztázását addig, amikor már nem lehet elvetetni? Nem ismerem a jogi szabályozást, mi indokolhatja 12 hét fölött az abortuszt. A szerető el tudja érni a feleségedet, ha nyomoz az elérhetőségeitek után?

2009. okt. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
74%
Lám lám az evolúció egy újabb csodás példánya..Ha már így összehoztad illene elmondanod mind2 nőnek az igazat ,de szerintem te két szék közül a padlóra fogsz esni és tudod mit?megérdemled..a legtisztább dolog ebben az ügyben az őszinteség lenne ,talán egy kicsit megerőltetve magadat sikerülne.
2009. okt. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
75%

A szertővel beszélj gyorsan! Nem is biztos, hogy tőled van a gyerek! Egy egy éjszakást nem neveznék szeretőnek!


Mondd, hogy nem vállalod a gyereket.Ha megszüli mégis, bizonyítania kell, hogy a tiéd, de te NEM akarod!

Fenyegesd meg, ha zavarni merészelné a családodat! Tudja hol laksz? Mi a neved?

Ha csak a számod tudja, veszítsd el most a SIM kártyádat!Le vele a wc-n!

Vag ynem jó, tördd össze, s az utcai csatornába! Különben lebux előbb-utóbb.

Ha egy egyéjszakás kaland után szülni akar, nem egész normális. Vagy csak gyereket akart, apát nem. Ebben az esetben mondjon le a veled szemben támasztott követeléseiről!

Legalább a 3. hónapig tartsd távol a feleségedtől!

És legközelebb ha ilyen van, húzzál gumit!

2009. okt. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
79%

akkor irány egy nőgyogyász a "szeretővel",és ha tényleg terhes (erről bizonyosodj meg),akkor probáld meg rávenni egy abortuszra....

feleség elé meg térdencsuszva

2009. okt. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!