Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak? Terhes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Terhes a feleségem és a szeretőm is?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 15 éve élünk együtt.Van egy 6 éves lányunk Szerettünk volna még egy gyereket de nem akart összejönni.4 évig próbálkoztunk de hiába.Kissé el is hidegültünk egymástól.Megismerkedtem valakivel aki teherbe esett tőlem egy hete mondta meg.Tegnap pedig a feleségem mondta boldogan,hogy mégis összejött a baba.TUDOM,hogy tőlem van.

A szeretőm napok óta nyaggat,hogy mondjam el a nejemnek a szitut.És költözzek hozzá.Azt nem tudja,hogy a feleségem is terhes lett.

Adjatok tanácsot mit tegyek!


2009. okt. 23. 13:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
64%

Ha mégis felbukkanna a nő, mond, hogy mentek dns vizsgálatra! és hogy igen, van ilyen a magzatvízből. tuti nem terhes, s ha igen akkor se tőled.

különben s e normális, aki egy kalandot rögtön oda akar költöztetni magához.

És ő is védekezhetett volna.

Örülj, hogy nem aids-es volt!

2009. okt. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
79%

A 21,22-es írásán elgondolkozhatnál.Már megbocsáss,de milyen h.lye aki összeszed egy ribit aztán gumi nélkül megdugja?Mert csak így állhatott fenn a lehetősége,hogy terhes,ezek szerint még annyi eszed sem volt,hogy zoknit húzz.Mi van ha megfertőzted a feleséged,és ártasz a még meg sem született gyerekednek már most?Gondolkozz máskor,undorító amit tettél bármelyik oldaláról nézzük!

Én azt javaslom egyébként,hogy mondd el a feleségednek,nem lehet és nem is érdemes hazugságban élni.Képzeld el,ha együtt maradtok és 10 év után derül ki,micsoda csalódást okoznál neki.Én megundorodnék a helyében,és hazugságnak érezném az egész életünket.

Kezdjetek tiszta lappal,de csakis őszintén!!

A ribancot meg pattintsd le ha terhes ha nem.

Max ha mégis az és kiderül a tiéd,akkor még nagyobb szarban vagy,mert a gyerek nem tehet semmiről,viszont te akkor is felelős leszel érte.

2009. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
85%
Az még hagyján, hogy nehéz lesz ezzel a tudattal élni, de ha netalán mégis terhes a szerető és nem veteti el a gyereket, akkor sokkal nagyobb pácba kerülhetsz, ha egyszercsak majd kopogtat az ajtón, hogy jöttem a gyermektartásért. Mert akkor a feleséged tuti lapátra tesz. Mondd el neki szerintem, nehogy máshonnan tudja meg.
2009. okt. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
64%

Szia!


Az biztos, hogy nagy butaságot csináltál, de jó jel, hogy a kalandod csak habogott, amikor a dokit említetted.

Sztem tuti nem terhes, de tényleg nem ártana vele minden kapcsolatot megszakítani, SIM kártya wc- lehúz és kész.


Már ha ennyivel le tudod rázni.....mert ha egy éjszaka után össze akar veled költözni (függetlenül attól, hogy terhes-e vagy sem ) az elég beteg.......


A feleségednek el kéne mondani, de hogy mikor...... nehéz ügy.


Sok sikert mindenesetre, oldódjon meg jól ez az egész, és remélem tanultál belőle!! :-)


Ja! Már mások is írták..... egy éjszakás kalandba belekeveredni GUMI NÉLKÜL SOHA!!!!


Ezzel tényleg a felelségednek is árthatsz, a babának is, és nem utolsó sorban magadnak is!!

2009. okt. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
Ha valóban egy éjszakás kaland volt, add ki a szeretőd útját azonnal. Hülye ha így szül bárkinek gyereket. A feleségeddel pedig beszélj, ha elveteti ha nem. Az apám felcsinált egy ribancot és le is lépett vele. Anyám szerette, meg is bocsátott volna neki ha őszintén bánja tettét és kiadja a nő útját.de elfelejteni is közölte. Így elveszített minket is. Lett egy új feleség, új gyerek ő meg öregedett 20 évet 1 alatt. Nem tudom sajnálni.
2009. okt. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
88%
Bocsi, de ha figyelmesen elolvasom a kérdésed leírását, akkor egyértelmű, hogy a szeretőd nem egyéjszakás kaland volt, mivel "a szeretőm napok óta nyaggat, hogy mondjam el a nejemnek a szitut" Milyen szitut? Ha egyéjszakás volt, akkor minek állsz szóba vele? Mivel nyaggat? Te most hülyének nézel itt mindenkit? Megvártad, hogy kinek az oldalára áll a többség és arra húztál hirtelen? Ha a házasságod nem működik és szeretőt kerestél, minek voltál együtt a feleségeddel is? Szépen üljetek be egy kávézóba hárman és mindent beszéljetek meg tisztán, őszintén. Mert ne hidd azt, hogy itt te vagy az, aki dönthet emberek életéről. Te itt az utolsó vagy. Majd a két nő eldönti, hogy akar-e téged, vagy sem! Így kell ám két szék közül a pad alá esni. Mindegy, a lényeg, hogy vállald szépen a felelősséget a tetteidért!
2009. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
100%
Szia kérdező! Érdekelne, hogy mi történt ebben a nem éppen vidám helyzetben? Sokszor az eszembe jutottál mostanában..
2009. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 A kérdező kommentje:

A nő nem volt terhes.Elvittem az orvoshoz de nem mert bemenni.És bevallotta,hogy csak meg akart fogni mert anyagilag jól állok.Elküldtem a ...

A feleségem hát ő nehezebb eset volt.Nem csinált jelenetet csak elküldött,hogy végig tudja gondolni ezt az egészet.Egy hete külön vagyunk de minden nap találkozunk és viszek neki ajándékot meg virágot.A lányomat bármikor láthatom.Harcolok értük!

2009. nov. 1. 21:29
 49/68 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


A nehezén túl vagy :-) Most már mindenki tud mindent, csak a feleséged terhes, már "csak" neki kell feldolgozni, megemészteni a dolgokat.


Most semmi esetre sem add fel, udvarolj neki, mondd el őszintén az érzéseidet, gondolataidat.


Kívánom, hogy bocsásson meg és legyetek nagyon boldogok mind a négyen!! :-) (hisz hamarosan négytagú család lesztek)

2009. nov. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
83%
A nehezebb rosszat megúsztad. Ezerrel teperj a feleségednél, ha tényleg akarod a családodat. Biztosan nagyon jól esik neki az, ha látja, hogy mennyire tepersz, és az is jó, hogy a kislányodat bármikor láthatod. Jön a karácsony, a szeretet ünnepe, neki nő a pocakja, légy észnél, és még boldogok is lehetek. Én tényleg ezt kívánom Nektek.
2009. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!