Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak, hogy érezze,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy érezze, már nem érdekel és élem tovább az életem nélküle?

Figyelt kérdés

Szkaítottunk párommal, én mondtam neki, hogy takarodjon a lakásomból, de mikor tényleg elkezdett pakolni, bepánikoltam. Sírtam zokogtam, könyörögtem, hogy maradjon, csak úgy mondtam. A kapcsolat tényleg meghalt, csak az egyedülléttől való félelem miatt sírtam és könyörögtem, másnap már hidegen beszéltem vele, de mégis, olyan volt a szitu, hogy én még azt akarom maradjon. Azóta nem beszélünk, de azt akarom, tudja, hogy továbblépek és nem érdekel!!! Ne azt higgye, ő van nyeregben és én itthon sírva epekedek utána!


Tudom, ez gyerekes játszma, de most erre van szükségem.


2009. okt. 24. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Ehhez higgadtság kell. Nem csoda, hogy bepánikoltál,veszekedés után nem lehet racionális döntést hozni. Igyatok meg egy üdítőt nyugodtan és beszéljétek meg, hogy mennyire éri meg folytatni a kapcsolatotokat. Így tudod a legkönnyebben és legemberségesebben meghozni a döntésedet. Kívánom, hogy minden jól alakuljon!
2009. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Óh, jaj! Ha magadat nem győzöd meg erről, őt hogyan tudnád? Újra meg újra gondold át, mennyire és hogyan éltél vele, tehát nem akarod folytatni, nem és nem. Szánd el magad igazán az önállóságra. Tudatosítsd magadban, hogy a boldogságod senki mástól nem függ, csak tőled, egyedül csak saját magadtól. Mondd el magadnak többször: Nem tudok más lenni, csak boldog. Vagy így: Arra születtem, hogy boldog legyek, ezért nem lehetek más, csak boldog. A szakítás persze fájdalmas pillanatnyilag, mintahogy a foghúzás is fáj, de aztán, ha begyógyul, milyen jó, hogy nincs ott a rossz fog. Ha a vihar kidönti a fát, az rossz, de aztán besüt a nap, és nőhetnek a virágok ott is, ahol eddig nem.

Eostar Kamala dalszövegekből is tanulhatsz. Válaszd a "Megtanulok önmagama lenni", a "Vihar után", esetleg a "Béke legyen veled" címűeket a lenti kóddal.

2009. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
2009. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudod te egyáltalán, mit akarsz? Úgy teszel, mintha, pedig dehogy, vagyis nem, tulajdonképpen igen!
2009. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
de tudom mit akarok! elfelejteni őt örökké, mert nagy fájdalmat okozott, de azért még valamennyire talán szeretem(ebben nem vok biztos) jelenleg gyűlölöm és roh adjon meg!!!! és azt akarom, hogy ezt tudja!!tudja, hogy egy roh adéknak tartom és nem érdekel, akár meg is halhat!!!
2009. okt. 24. 20:11
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
De gyerekes vagy.Csak jól megutáltatod magad 1 életre,ahelyett,h próbálnád tisztességesen befejezni.Egy szakításnál nincsenek győztesek és nyertesek.
2009. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekelne, nem lenne olyan fontos, hogy lássa és hiszti nélkül tudnál beszélni róla.
2009. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi az, hogy "takarodjon a lakásomból"? utána meg sírva könyörögsz neki, hogy maradjon? Most vagy eldöntesz valamit, vagy nem. Tovább aláztad azzal, hogy másnap Te játszottad a sértődöttet. De Miért? Csak? Mert "kényelmes" volt? Hagyd akkor végleg ezt a kapcsolatot, abból fogja a legjobban tudni!

2009. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Te egy elkényeztetett hisztérika lehetsz,aki megszokta,hogy ő uralkodik másokon,hogy mindenkinél különb.Minek akarod játszani az eszedet?Ha úgy gondolod valóban vége,akkor felejtsd el,és ne röhögtesd ki magad a további hisztiiddel.

Szerintem agyilag is próbálj felnőni egy párkapcsolathoz,mert ha ilyen maradsz mind befuccsol.

Tudod nem megszerezni nehéz valakit,hanem egy életen át megtartani úgy,hogy szeressen akarjon veled élni,vagyis nem is tudjatok egymás nélkül élni.De ezzel a természettel nem lesz az a pasi legyen beléd bármilyen szerelmes,aki veled maradna hosszú távon.

2009. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha félsz az egyedülléttől, akkor vegyél egy kutyát.
2009. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!