Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak, hogy érezze,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy érezze, már nem érdekel és élem tovább az életem nélküle?

Figyelt kérdés

Szkaítottunk párommal, én mondtam neki, hogy takarodjon a lakásomból, de mikor tényleg elkezdett pakolni, bepánikoltam. Sírtam zokogtam, könyörögtem, hogy maradjon, csak úgy mondtam. A kapcsolat tényleg meghalt, csak az egyedülléttől való félelem miatt sírtam és könyörögtem, másnap már hidegen beszéltem vele, de mégis, olyan volt a szitu, hogy én még azt akarom maradjon. Azóta nem beszélünk, de azt akarom, tudja, hogy továbblépek és nem érdekel!!! Ne azt higgye, ő van nyeregben és én itthon sírva epekedek utána!


Tudom, ez gyerekes játszma, de most erre van szükségem.


2009. okt. 24. 19:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nincs hozzá jogod,hogy szórakozz vele,ha megbántott akkor sem.Neki is vannak érzései.
2009. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tök mindegy, én csak olvastam, de már így is hülyének nézlek, hát még ő, akinek csinálnád a színházat.
2009. okt. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Tudjátok mit igazatok van:((


Sajnos tényleg egy elkényeztetett hisztis pics@ vagyok! Többek közt ezért is vesztettem el a páromat, de azért ő is tett olyat, amivel összetörte a szívemet.


Mostmár látom, értem, ilyen természettel nem lehet senkivel sem járni. Neki is elmondtam, megígértem, hogy változtatok rajta, megteszek mindent, hogy elviselhető legyek, de azt mondta már késő:((

Mi van,ha az igazit vesztettem el??? Most már akkor kinek változzak meg??

2009. okt. 25. 16:47
 14/15 A kérdező kommentje:

Ja és abban is igazatok van, nem fogok semmit se csinálni, írni akármi. Mindketten okoztunk nagy fájdalmat a másiknak, ő is, én is.


De azzal az érzéssel mit kezdjek, hogy úgy érzem, ő volt az igazi, ezt nagyon elszúrtam és változtatnék, de ő mr nem kíváncsi rám. Lesz nekem még valakim vagy fogadjam el, hogy ő lett volna a nagyő és én elrontottam?

2009. okt. 25. 17:20
 15/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy?Max.20,szerintem.Felnőtt,értelmes nő ilyet nem csinál.
2009. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!