Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy folyamatban lévő gyermekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy folyamatban lévő gyermekelhelyezés "anyagi ügyei" ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Tudom a kérdés nem pontos,de az a lényeg,hogy fellebbezett az ítélet ellen már megint!(5 éves "háború") Később lesz a másodfokú tárgyalás mert nem ért egyet az ítélettel-igazam van?5 évet visszaugrott most az időben,többször is kihangsúlyozta,hogy az akkori ítélet van érvényben,mert összes pert elvesztette!De a gyerek nála van elhelyezve!Most egy hivatalos levélben megzsarolt,hogy visszamenőleg az új 2011-es év per kezdetéig fizessem ki a hátralékot,amit a bíróság is megállapított vagy rám küldi a végrehajtókat!Miközben itt van nálam a gyerkőc 1 hónapig...és erre a hónapra miért is fizessek gyerektartást,ha nálam van?Tehát összegezve,zsarolással akar pénzhez jutni,de ha nincs jogerős ítélet akkor mit akar?Ez hiba a részéről?Ettől bonyolultabb sokkal,de tömörebben most nem tudom leírni,hogy meg is értsétek!Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!

2013. aug. 4. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ami nincs újabb jogerős ítélet, addig valóban az elso van érvényben.

Tartasdijat akkor is fizetni kell, ha a gyerek épp a tartásra kötelezett el van - mas kérdés, hogy ezzel nem értek egyet.

2013. aug. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez így rendben,de egy összegben követelte,(havi 10ezerrel több) hát megkapta és már a büntetői tételek felé kanyarodok,már elegem van belőle!Az utóbbira meg netán van paragrafus?Most nem állítom le,akkor egész életemben a nyakamon fog lógni!
2013. aug. 4. 09:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elmaradását valóban egy összegben kell kifizetni, ez nyilván szerepel is az ítéletben. Egyebkent minél tovább vársz, annál rosszabb lesz, hiszen az összeg no es meg késedelmi kamatot is fizethetsz.....
2013. aug. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A ítéletben havi törlesztés van!De neki most egy összegben kellett!De ha nincs ítélet?Saját magával cseszik ki állandóan!Kérne kölcsön,vagy segítsem ki...na de így?!A per főtárgyát bukta el csúnyán,így neki kell állandóan állni a perköltségeket!De ne a gyereket használja már eszközként!Ezt megint csúnyán benézték,ugyanis a sok hablatyra amit írt a legfelsőbb bíróság felé,én csak annyit írtam a bíróknak,hogy fizesse ki a perköltséget!
2013. aug. 4. 09:28
 5/6 anonim ***** válasza:
igen a gyermektartás arra az időre is jár ha nálad van a gyerek vagy elviszed nyaralni....ez törvényben le van írva....az nem szép dolog ha a gyerekkel zsarol,de az sem ha a gyerekedtől megtagadod a gyerektartást....
2013. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Dehogy tagadom meg a gyerektartást!Sőt öltöztetem,játékok...-amiket elvisz,de soha nem kerül vissza semmi.Mostani 2 hetes ruha csomagja amit adott,az amiben volt,egy használt kinőtt ruha.Itt már mindegy,hogy mivel zsarol,fenyeget...stb!Le kell zárni ezt az ügyet végleg,itt vannak a büntetői tételeim kidolgozva,ha nem hagyja abba,kénytelen leszek elővenni.A mostani férje nem melózik,ő segélyekből él,ugyanis 2 év alatt nagycsaládossá tette magát(szült 2 gyereket még).Ezek engem zavarnak,csak szálljon már le a magas lóról!Mert el fogom venni a közös gyerekünket tőle!Mert ezek a tettek már nem ép elmére vallnak!Ergo, bukta a nagycsaládosit is!Velem lakott, nagyon nagy lábon élt,mert volt miből!Most meg ez van,az ő választása volt!Itt hagyott mindent beleértve a jólétet is.De az nagyon hiányzik neki!Csak kérnie kellett volna,hogy nagy sz@rban van!De így nem lehet!!!
2013. aug. 4. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!