Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válni szeretnék 10 év után,4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válni szeretnék 10 év után,4 éve b eleszerettem valakibe, már akkor el akartam válni, akkor még csak egy gyerek volt, szülők zsaroltak hogy elveszik a gyereket, akkor engedtem, most ugyanott tartok, csak 2 gyerkőc van, elinditottam most is a lavinát?

Figyelt kérdés
párom ugyanaz, most ki akarnak tenni a házból gyerek nélkül? Ha én most elmegyek hazulról valahogy sikerülhet e elérnem hogy a válás során nekem ítéljék a gyerekeket!A férjem alkoholista, de a szüleim inkább őt védik és a felépített házat?
2013. aug. 4. 16:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%

Figyelem! Ne kérdezgessük már, hogy miért lett második gyerekük is. A férj alkesz, a nő (kérdező) meg egy iskolázatlan tahó.


Röviden ennyi a történet. Szép pár!

2013. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Én válófélben vagyok más okokból kifolyólag. Ha közös a ház, és te Önszántadból elhagyod, onnantól nem fogsz tudni visszamenni, vagy csak erőszakosan, mert neki kedvez ez a dolog, pláne, ha a gyerekeket sem viszed. Jogilag a magyar törvények anyapártiak, tehát ha nem vagy k...a, alkesz vagy drogos, igen kicsi az esély rá, hogy elvegyék tőled a gyerekeket. Ehhez a férjednek bizonyítania kell, hogy bármelyik okból kifolyólag nem vagy képes normálisan nevelni a gyerekeket. Szerintem mindenekelőtt keress egy ügyvédet, lehet kérni anyagi helyzetedre hivatkozva kirendelt, ingyeneset is, és mielőtt bármit is csinálsz kérdezd meg, hogy mi a legjobb lépés a válóper beadásakor. Ha házasság alatt szereztétek a házat, akkor semmi joga kitenni, max. biztosítani kell a külön lakóteret, legalább egy szobát. De ha otthagyod őt, akkor ez az egész ügyet bonyolítja, hiszen önszántadból hagytad ott.
2013. aug. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
a szüleim gondolkodásmódja elég régimódi, most a házat védik, amit nem tudna egyedül törleszteni a férjem és elveszne! nem vagyok iskolázatlan, tanítónő vagyok többek közt, 4 éve engedtem a zsarolásnak mert a gyerekeimet nem akarom elveszíteni, viszont így már nem lehet élni! agresszivitásb an, alkoholpróblémákkal, és a gyerekekre is kihatással van nagyon!!! de most megint elkezdtek zsarolni!!! azért kérdeztem, mert azt mondták mindennek be fognak állitani a bíróságon csak hogy ne kapjam meg a gyerekeket!!! és a fiamat 7 éves, kezdik ellenem hangolni
2013. aug. 7. 10:44
 14/18 A kérdező kommentje:
és a második gyermek a mostani páromtól van, csak ezt nem tudják
2013. aug. 7. 10:45
 15/18 anonim ***** válasza:
Akár hova méssz, a gyerekeket vinned kell. A bíróságon felhasználhatják, hogy "elhagytad" őket.
2013. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy én is nagyon féltem a volt páromtól, zsarolt, hogy elveszi a gyereket, ha elmegyek. Évekig nem is mertem lépni. Merd megtenni, nem kell félni a fenyegetésektől, nem tudják elvenni tőled. Nekem sem volt akkor munkám, semmim. De sikerült. Ne húzd tovább! A szerelmed nem segít?
2013. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ahhh

Csori gyerekek csori kakukfioka

Ki fog fizteni utanuk ki indit apasagit

Minek mentel hozza egy alkeszhez

2013. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Normális választ még nem kapott a kérdező. Így alakultak a dolgok nála, nem tudhatta, hogy alkoholista lesz, nem tudhatjuk előre mi fog történni, mindig reménykedett valamiben. Miért azt kell nézni mit csinált rosszul? A problémát kell megoldani, nem pedig a fejéhez vágni mit nem csinált meg. Itt csak a rosszindulat sugárzik mindenkiből.
2013. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!