Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most mihez kezdjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Kezdem ott h 10 eve vagyok egyutt a parommal!van ket gyerkonk is.az utobbi idoban (1eve)elegge megromlott a kapcsolatunk.probaltunk valtoztatni mind a ketten de ugyan olyan rossz minden.el szeretnek menni tole mert nem birom tovabb.Annyi a gond h kulfoldon elunk most!Sajnos itt nnem maradhatunk mert ahoz nem keresek annyit h lakast fizessek plussz a gyerekek ovi rezsi stb.....szoval keves lenne ra.Muszaly lenne hazamennunk m.o-ra de ott is mihez kezdjek hova menjek?talalnek munkat ket kisgyerek melett semmi segitsegem nincs!mit csinaljak?valaki valami ertelmmmmes megoldast nem tud?
2013. aug. 11. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdésnek ne lakást, hanem szobát bérelj. Neked és a 2 gyereknek egyenlőre az is elég. A válóper után ugyanúgy kapnod kell gyerektartást, + a fizetésed+ a állami támogatások ( családi pótlék) már elég kell hogy legyen hogy hárman nyugodtan megéljetek.. Ha már egyenesben vagy akkor érdemes lakást keresgélned..
2013. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

Hazamenni akkor érdemes, ha családnál (pl. a szüleidnél) lakhatsz és tudnak segíteni ha betegek a gyerekek.

Sajnos egyedülálló anyának nehéz, egyrészt a munkakereséskor nem fognak neked tapsikolni, mert eleve úgy állnak hozzád, hogy majd úgyis hiányzol a beteg gyerekek miatt. Másrészt a gyermekintézmények nem túl családbarátok, 5-kor a te gyereked az utolsó aki ül a padon az oviban és már körbe fel van mosva.... munkaidőd meg amúgy 5,30-ig tart... Szóval ezt segítség nélkül nem tudod megoldani. Nekem jó munkahelyem volt jó fizetéssel, de állandóan anyukámék rohangásztak a gyerekek után, mert sajnos nem ment nekem a munka mellett... Az átlagnál jobban kerestem, bébiszitterre meg ilyen-olyan nyári táborokra azért nem futotta volna.


Ha vége a házasságotoknak, nektek a békés válás lenne a megoldás. Az, hogy ti nem szeretitek egymást, az nem baj, a lényeg, hogy a gyerekek érdekeit kéne nézni. Valami olyan megegyezésre kéne jutni, hogy rugalmas a láthatás, közösen nevelitek őket, esetleg még egy ideig egy fedél alatt maradtok, de a szerelmi ügyeket diszkréten máshol oldjátok meg.

2013. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!