Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti NŐK! Mit tartotok súlyosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti NŐK! Mit tartotok súlyosabbnak, ha kiderül a párotok örömlányhoz jár időnként vagy, ha szeretőt tart?

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 08:56
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
66%
A szerető durvább, mert ott már van érzelmi kötődés is.
2013. aug. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
84%

Én nem teszek különbséget megcsalás és megcsalás között. Nem elfogadható a szememben. Mennyivel jobb a szerető? Vagy épp a prosti? Egy pasinak max annyiban, hogy ha a szeretővel jól kijönnek, azt olcsóbb fenntartania, mint a prostituáltat.

Az én oldalamról viszont nincs különbség.

2013. aug. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
77%
Instant válás.
2013. aug. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
78%
A szeretőt rosszabbnak tartanám. Az örömlány alkalmi, egyszeri-kétszeri dolog, és bár megcsalás az is, az még talán "megbocsátható". A szerető már viszony. Ott már van érzelmi kötődés is.
2013. aug. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
80%
Megelőlegeztem, mert így csak egy férfi fogalmaz, hogy "Ti NŐK".
2013. aug. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
22%
Nekem a barataim kozott az oromlany "alakult" ki. Nem sir, nem keri el a szamomat es nem kuld hulye sms-eket. (nem gyakran, 2-3 evenkent 1-szer) Mi a barataimmal az oromlanyozast megbocsatjuk, diszkreten kezeljuk. Viszont ha valaki szeretot tart es kockaztatja a csaladot annak megmossuk a fejet mar joval korabban, minthogy a feleseg barmit is sejtene.
2013. aug. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
37%
Ja! Es felolem az asszony is elmehet(-NE) 2-3 evenkent egyszer egy chipanddale-hez.
2013. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Igen első válaszoló,rendszeresen férfinak hisznek,mert furcsán fogalmazok.De a végső válaszomból,mert én is ki fogom végül fejteni a véleményem,rájöhetsz,hogy az vagyok.


161 cm,"vasággyal együtt" 40 kilós nő vagyok és csöppet sem férfias jelenség.

2013. aug. 20. 10:05
 19/38 A kérdező kommentje:
Egyébként a Ti NŐK megszólítást valóban innen koppintottam a GYÍK-ról,és gondolkoztam is azon,hogy így írjam e,de szerintem egy férfi nem annyira írná a NŐK szót végig nagybetűvel,ha már apróságokat elemzünk.
2013. aug. 20. 10:08
 20/38 anonim ***** válasza:
5%

Nekem ilyen szempontból az átlagnál férfiasabb a felfogásom. Szét tudom választani az érzelmi alapú és az érzelemmentes szexet. Az utóbbi nekem ugyanott helyezkedik el, mint egy kellemesen fárasztó edzés.

Tehát fizikai félrelépés - ha nem vagyok átverve, tudok róla - egyáltalán nem zavaró (azzal a kitétellel, hogy gumi kötelező, mert ha valamit így kapnék meg, akkor én is villámokat szórnék).

A viszony más kérdés, de ott már a saját felelősségemet is vizsgálnám, hogy én hol rontottam el.

2013. aug. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!