Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermektartas, kizarolagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermektartas, kizarolagos szuloi jog iranti perhez kell ugyved szerintetek vagy egyedul is menni fog?

Figyelt kérdés
Gyesbol elek, szoval csak ha nagyon kell, akkor lesz ugyvedem. Esetleg vki tud ajanlani egy olcsobb ugyvedet?

2013. aug. 21. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyedül semmiképp, ügyvéddel sem valószínű. Nekem sem ment. Gyerektartás egyszerű, megegyeztek vagy megítélik, itt vita nem nagyon lehet, mert az jár! A kizárólagos felügyeleti jogot viszont 99,99% hogy nem kapod meg. Az én volt párom börtönbe került, egy agresszív állat lett, majd össze költözött egy prostituálttal aki szült neki még egy gyereket. Engem állandóan zaklatnak, fenyegetnek tettlegességgel is. Meg akarják keseríteni a gyerek és az én életemet is. Ennek ellenére megítélte a bíróság a láthatást, de nem viheti el a kicsit. Na ez csak olaj a tűzre, még durvábbak a fenyegetések, állandó rettegésben élünk, a rendőrség szerint ezek üres fenyegetések, így el sem tudom tiltatni, azt mondták távol tartásra esélyem sincs. Esetleg ha tényleg tettlegességre kerül a sor. Hát köszönöm szépen!!! A gyámügyon azt mondták, a gyereknek joga van az apjához. Amíg nem bántja, nem jelent veszélyt, menjek vissza ha megveri a gyereket. (Ha engem, attól a gyerekre szerintük még nem jelent veszélyt!) Azt senki nem nézi, hogy lelkileg is tönkre teszi a gyereket. Ez a mai magyar család, és gyerek védelem!
2013. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nalunk az van, hogy kulfoldon dolgozik es egyaltalan nem erdekli a gyereke, egy eve nem is keresi, ezert dontottem ugy, hogy ne is legyen koze hozza pl egy iskolavalasztasnal.. Most meg egy utlevelet sem tudok csinaltatni nelkule.... Eltunt es nem kommunikal velem.... Nalunk nem volt ilyen durva, igaz szeret inni, de nem ezert szeretnem, hanem, mert nincs jelen az eletunkben...
2013. aug. 22. 00:14
 3/5 anonim ***** válasza:

A gyámügyön egy idióta adott neked választ. A gyerek mentális, idegi és erkölcsi veszélynek van kitéve, ha agresszív az apja, ha veri az anyját. A gyerek szorongásos, ezt már most ki fogja mutatni neked bármelyik pszichológus.

Feltétlenül első körben vidd gyermekpszichológusról, és rendszeresen járjatok hozzá kezelésre. A pszichológus szakvéleményével együtt fordulj a hatóságokhoz! Nem csak a fizikai, hanem a lelki terrort is büntetik. ez utóbbi már elegendő lenne a távoltartáshoz. Fordulj ügyvédhez, legalább jogi tanácsért. Addig is javaslom, hogy regisztrálj a www.jogiforum.hu-n és ott írd le részletesen, hogy mi a helyzet, eddig mit léptél, milyen eredménnyel, és mit szeretnél elérni. Ott készséggel segíteni fognak. Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak velük kapcsolatban.

2013. aug. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Kérdezőnek is javaslom: regisztrálj a www.jogiforum.hu-n és ott írd le részletesen, hogy mi a helyzet, eddig mit léptél, milyen eredménnyel, és mit szeretnél elérni. Ott készséggel segíteni fognak. Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak velük kapcsolatban.
2013. aug. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ügyvédem, semmi szükség nem volt ra. Arra készülj fel, hogy a kizárólagos felugyeleti jog megszerzése nem egyszeru. Nálunk 6 eves volt a gyerek, apua sose látta, marhára nem érdekelte a gyerek... Megis kellett kornyezettanulmany nálam, pedagógiai szakvélemény az ovibol, de csak amiatt vettek el a felügyelet jogát, hogy o - levélben- egyetértett vele. Mondjuk azt hitte a drága, hogy megszabadul a tartasdij fizetesetol is, de tévedett. Lénegy, nem kell ügyvéd,
2013. aug. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!