Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerektartást, családit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerektartást, családit kérhetem saját kézbe?

Figyelt kérdés
18 éves elmúltam,de továbbtanulok 2 éves nappali okj-n.Olyan esetben,ha a szülő elzsebeli magának a pénzt és én nem látok belőle egy forintot sem de már nagykoru vagyok kérvényezhetem,hogy én kapjam meg az összeget?

2013. szept. 1. 20:44
1 2
 11/11 lacika75 válasza:

Itt látszik a törvény csak az apának tesz rosszat!!!!

Fizeti a gyerektartást rendesen,,,azt elmegy külön lakni egy 18 éves gyerek aki még tanul és az apa ekkor is feizet mert a gyereke és mert köttelesége!!!!de kérdem én akkor mért nem fizet anyuka erre már ugye nincs törvény hiszen külön lakik az apa fizessenaz anyát semmi nem kötelezinmerre

undorotó

2013. szept. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!