Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehetséges-e? Gyermekelhelyezé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges-e? Gyermekelhelyezés. Sürgős!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Február 28-án keletkezett egy ítélet...15 nap a fellebbezési idő,de ő kitolta még 15 napra,hogy megmagyarázza miért.Ezt nem kellett volna velem is közölnie?Tehát a húsvéti időben velem volt a gyerkőc és közben hátbaszúrt ezzel a húzással megint!Ugyanis pont beleesett a húsvéti szünet is abba az egy hónapba,amíg én semmiről se tudtam,csak utána pár nappal.2 hét van a tárgyalásig!

2013. szept. 15. 07:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Most nem tudom, hogy nem magyarul írtam az előbb, vagy mi a baj?

Igen, megteheti!

És te is megteheted, hogy fellebbezési ellenkérelmet adsz be, bármikor a tárgyalásig, vagy legkésőbb a tárgyaláson.

Az ellenkérelemben viszont már csak a fellebbezésre reagálhatsz, tehát azt kérheted, hogy hagyják helyben az ítéletet, olyasmit nem kérhetsz, amire ő nem tért ki a fellebbezésében.


A gyerektartás egy tök más dolog, ne keverd ide. Ez itt - legalábbis a te saját eddigi leírásod alapján - kifejezetten a gyerekelhelyezés szabályairól szól!


Nem tudom, milyen pénzbírságról beszélsz, abszolút nem tartozik ide az a dolog sem...


Azt sem értem, miért nem az ügyvédednek teszed fel ezeket a kérdéseket? Azért fizeted, nem?


Ügyvédjelölt

2013. szept. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Az ellenkérelemben csak annyit írtam,hogy fizesse ki a perköltséget és pont!Nagyon szívesen megjelenek a tárgyaláson,mert most már elveszem a gyerekünket tőle!Nagyon hajlok a büntetői felé is,nagyon elegem van már belőle.Amúgy lehet ott olvastam a pénzbírságról...sajnos az ügyvédem elég látványosan le van terhelve,így nekem kell az anyagot összegyűjtenem.Pl:havi 800 km utazás és kérelmezem ott a "tetthelyen",hogy fizesse ki a felét,ha már elcuccolt olyan messzire.stb...Ja és szerintem egymásra írtunk!
2013. szept. 15. 08:45
 13/18 anonim ***** válasza:

Az nem ellenkérelem, hogy fizesse ki a perköltséget...

A baj az, hogy nem érted a dolgokat, szóval akkor válts ügyvédet, vagy nem tudom, mert, ha jogilag nem jól jársz el, esélyed sincs megkapni a gyereket.

Pedig lehet, hogy tényleg nálad lenne jobb helye, én ezt nem tudhatom, a lényeg, hogy ne eljárási dolgokon bukjál el.

Az ügyvéd nélkül eljáró félnek jobban segít a bíróság, de, ha ügyvéded van, akkor nem!

2013. szept. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Értelek,de már a gatyám ráment a pereskedésre,stb...!Lenne még egy nagy kérdésem!Ugyanis így már 5 bíró lesz a képben,na meg a szánalmas köpködős jegyzőkönyv,tele rágalmazásokkal,"becézgetésekkel" stb,!Szóval egy polgári peresnél a bírói aláírások+jegyzőkönyv helytállna,mint az én tanúim?Felhasználhatnám szerinted?Nagyon jókat mondasz,igaz mindjárt elalszok,de nem hagy nyugton...
2013. szept. 15. 09:02
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem, a bíró nem tanú!

És miért küldted el nekem az e-mailezést?

2013. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
jó-jó,hagyjuk majd megoldom szokás szerint egyedül...bocs a levélért!
2013. szept. 15. 11:03
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha ne adj' Isten, visszamenőleg követelni akarja a gyerektartást és meg is ítélik, hogy ez jár neki, jobb ha tudod, hogy csak 6 hónapra visszamenőleg lehet kifizettetni veled!
2013. szept. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ezt kösz szépen!Mert 2011-ig visszamenőleg fizettem most a fenyegető, zsaroló levélben visszamenőleg a havi pluszt amit felemeltek februárban!Rám akarta küldeni a végrehajtókat...nagyon eldurvult a helyzet.
2013. szept. 15. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!