Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen joga van egy nőnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen joga van egy nőnek, ha a férfi lakásában él, és van 1 gyerek van? Kérhetek gyerektartást?

Figyelt kérdés
Furcsa helyzetben vagyok, már elhidegültünk egymástól. Vissza szeretnék menni dolgozni, de nem tudom a bölcsit fizetni. Ő azt mondja nem ad pénzt, mert használom az autóját, és nem kell rezsit fizetnem.A Gyed-ből élünk.Kérhetek gyerektartást? Mit tehetek ellene?
2009. júl. 29. 14:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Férjed,vagy csak élettàrsad,esetleg partner?

Nem mindegy.

Elvileg ha a gyerek a nevén van,akkor igen,fizetnie kell gyerektartàst.

2009. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Szavad sem lehet,szavad se legyen!!!

Gondolj bele.Kérsz gyerektartást.Erre ő beint,akkor ha használod az autót,akkor szállj be annak költségeibe,és szállj be a rezsibe.Mert megteheti...

Hogy jársz jobban?

Gondolkozz...

Szép napot!!!

:-)

2009. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Te olyan férfival élsz, aki zsarol? Ő a férjed? Gyerektartást kérhetsz, ha övé a gyerek.
2009. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Gyerektartást mikor együtt éltek, az ő lakásában, az ő pénzén, meg az ő kocsijával furikázol? Ez komoly?
2009. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%

nem az "apuka" pénzéből élnek, hanem a kérdező is kap gyedet, nem olvastad???

szerintem nem most akar gyerektartást kérni, hanem ha elköltöztek a babával vagy elváltak.

KÉRHETSZ!!!!

ilyen aljas, szemét, lelketlen férfiaktól mentsen meg mindenkit az Isten!

2009. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Én úgy vettem ki 15:10, hogy arra készül, hogy elhagyja a pasit, hisz a válás kategóriában van a kérdés...azzal a kérdező is biztos tisztában van, hogyha együtt élnek, akkor nem kaphat gyerektartást.
2009. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Olvasd el te is rendesen, mert azt írta, hogy nála lakik és azt mondta neki a pasas, hogy azért nem ad, mert nem fizet a rezsibe sem, meg az autóba sem. Így kérni, hát szétröhögöm magam.
2009. júl. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
Én se hiszem el milyen nők vannak. Beteszed a segged a lakásába, nem fizetsz rezsit sem, használod a kocsiját, és még gyerektartást is kérnél? Mit szólnál, ha ő meg mondjuk lakbért kérne?
2009. júl. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Azt meg mindenki tudja, hogy lehet kérni gyerektartást ha különmennek.
2009. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%

"nem az "apuka" pénzéből élnek, hanem a kérdező is kap gyedet, nem olvastad??? "


15:16-os te ezt komolyan is gondoltad,hogy az anya meg a gyerek megél a gyedből?jót röhögtem!!!!!


amíg egy lakásban laktok,és nem kell fizetned semmiért,addig füled farkad behúzd!!!!!

2009. júl. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!