Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Te mit tennél? Maradnál ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tigrincs88 kérdése:

Te mit tennél? Maradnál ebben a kapcsolatban és tűrnél, vagy kilépnél belőle?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt,van 2 kisgyerekünk.Az elején se volt az a nagy munkamániás,de akkor még nagyon fiatal voltam és szerelmes,így nem vettem észre hogy valami nem stimmel.De pár éve eljutottunk oda hogy miatta nyomorban éltünk,mert minden munka büdös volt neki.Már egyik barátja se keresi,mert hiába ajánlották be 1001 helyre,mindig mindenkit cserben hagyott,idióta kifogásokkal ott hagyta a munkahelyeket.Volt olyan hogy még ő háborodott fel azon,hogy "ne képzeljék,hogy majd 80 ezerért eljár 2 műszakban",Hozzáteszem a gyerekeinek akkor alig tudtam mit adni enni.Akkor még nem tudtam dolgozni,mert kicsik voltak a gyerekek.Már van munkám,így igaz szűkösen de meg tudnék élni a 2 gyerkőccel.Már ha fizeti a gyerektartást.

Úgy érzem nem tudok tovább ezzel a férfival élni.A családom szerint nem biztos hogy jó ötlet külön menni,a barátok nem értik,miért vagyok még vele.


2013. szept. 29. 22:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Külön, ez nem is kérdés.
2013. szept. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A szüleidhez nem tudsz költözni? Nem fogja fizetni a gyerektartást, majd gondolod akkor dolgozni fog? Szüleidhez költözni és szűkösen leélni az életet, illetve próbálj keresni valami jobban fizető munkahelyet.
2013. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szüleimhez nem mehetek,nincs hely.Max albérletbe tudok menni.
2013. szept. 29. 22:28
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fizeti a gyerektartást, megkéred állambácsit, hogy előlegezze meg neked. Valamint érdeklődj az önkormányzatnál, hogy még milyen anyagi segítségre számíthatsz.
2013. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A gyerektartàst kötelessége fizetni, bàr igy hogy nincs munkàja...

Szerintem jobb külön!

Ha ugy vesszük, eddig öt is eltartottad. Semmit nem veszitenél, ha elmennél, söt...

És a gyerekeknek sem tenne jot, ha azt làtnàk, hogy anyuci dolgozik, apuci meg otthon tesped és vakarodzik a tévé elött!

2013. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb meg kell tőle valahogy szabadulnod, a gyerekeid érdekeit nézd most..ne egy ilyen apa mellett noljenek fel aki ilyen példát mutat.. Vagy először csak közöld vele a tényeket hogy ha nem emeli meg a seggét a kanapéról akkor elveszít téged és a gyerekeket is .. Igy majd megembereli magát talán. Ha meg nem akkor marad az albérlet és nyugodt körülmények közt felnevelheted a gyerkőcöket.
2013. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Most van munkája,de ez is olyan hogy ki tudja meddig,ki tudja mikor dönt úgy hogy nem csinálja tovább.Vele már közöltem,hogy belefáradtam,nem tudok tovább vele élni.Most ott tartunk,hogy (mivel külföldre ment dolgozni) nem hajlandó tartani velem a kapcsolatot.Nem vesz rólam tudomást.
2013. szept. 29. 22:58
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem ő már eldöntötte és kilépett ebből a kapcsolatból.
2013. szept. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennek vége....Sajnàlom!
2013. szept. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerlek téged, nem vagyok a barátod, de még az ismerősöd sem. De még így ismeretlenül is azt kérdezem mint a barátaid. "Minek vagy még vele??"
2013. szept. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!