Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A sógorom (férfi) vállik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sógorom (férfi) vállik. Milyen esélye van, hogy megtarthassa a gyerekeket? A felesége hagyta el őket!

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 08:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
91%

A sógornőm nemrég vált el.2 lánya van,és a férje sokkal jobban kereset,jobb munkabeosztása van mint a sógornőmet..

Mindketten normálisak vagyis egyik sem drogos,alkoholista,és nem azért váltak mert jött volna egy harmadik személy...Mindketten igényt tartottak a lányukra.így a bíróság úgy döntött,hogy az egyik lány az apjához míg a másik lány az anyjához került..Annyi a szerencséjük,hogy a sógornőm ugyan abban a községben vett magának házat a válóper után,így ha akarják mindig találkozhat a nagylányával...Elég jól megoldották...

2009. nov. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
19%
azért , mert Te ilyen harciasan véded az okos beírásodat, én minek kezdjem el olvasgatni? Nekem akarsz bizonyítani?? Inkább olvass körültekintően. Én nem azt írtam, hogy az apának sosem ítélik vagy ítélhetik oda a gyereket, megkaphatja a gyereket az apa, ha az anya tartósan nem tudja ellátni.(pl. alkoholista, drogos) Ezt más válaszolók is megerősítették. Minek kakaskodsz itt?!
2009. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
91%
09.22.Én írtam,hogy a sógornőméknél az egyik lány az apához került.Az anyja nem alkoholista,nem drogos,és nem voltak félrelépései sem,ahogy az apánál sem...Csak annyi különbség volt,hogy az apa anyagilag sokkal jobban állt,és jobb munkája van mint az anyának..
2009. nov. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
72%

09:22

Olvasd el, amit írtam! Az élettársam nem volt se drogos se alkoholista, mégis nálam van a gyerek már 9 éve! Nem kakaskodom, csak leírtam a saját történetemet. Ha Te nem vagy hajlandó tájékozódni/olvasni, akkor ne írj butaságokat! Még akkor se ha majdnem mindenki azt írja, amit Te! Egyáltalán nem biztos, hogy az az igazság, amit többen írnak, minden tapasztalat vagy utána járás nélkül!

2009. nov. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes normális emberek szerető szülők nem huzakodnak a gyerekeken.Nem így próbálnak kicfsinyes aljas bosszút állni egymáson!!!!Mégis miféle ember az aki a gyerekét használja fel arra,hogy bosszút álljon?Nem tudhatjuk mi vezetett a váláshoz,még az sem biztos,hogy tudja az igazat aki mindennapos a családnál.Ezt csakis a 2 fél tudhatja,és csakis rájuk tartozik.Senkit nem lehet arra kényszeríteni,hogy úgy éljen ahogy neki nem jó!És ha kilép,nem lehet az a büntetése,hogy elveszik a gyerekeit.Mégis miféle agyatlan ember fejében fordulhat ez meg?Teljesen fel van fordulva ez a világ,de azért minden kisgyereknek az anyja mellett a helye ha az szerető gondoskodó jó anya.És ez nem személyes bosszútól kellene függjön.Természetesen fontos az apa szerepe is a gyerek életében,de az anyájt semmiképen nem pótolhatja.Aki valóban szereti a gyerekét az a legjobbat akarja neki,és meg sem fordul a fejében elszakítani az édes anyjától egy gyereket.Ez minden gyereknek nagy trauma,még akkor is ha valódi ok van rá mert az anya alkalmatlan a nevelésére.

Azért hihetetlen mire nem képesek az emberek,mennyire aljasak kicsinyesek bosszúvágyók és gátlástalanok.Még a gyerekeikre sencsenek tekintettel.

2009. nov. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
38%
ááá,okos enged....:)
2009. nov. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
95%
A 9:34 jól írja egyébként.Könnyű azzal dobálózni, hogy az apa is megkaphatja a gyereket, de ez kinek jó? A gyereknek biztos nem. Mert ha szereti, ápolja, gondozza az édesanyja , akkor ott van a legjobb helyen. Az apa is nagyon fontos a gyermek nevelésében, fejlődésében, de nem pótolhatja az anyát.
2009. nov. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
85%

Úr Isten,most olvasom csak a 09.15 írását.

Nem volt elég szerencsétlen gyerekeknek a válás,de még a testvéreket is elválasztották egymástól.Hát le vagyok döbbenve milyen emberek vannak.Elosztották Őket mint valami tárgyakar,egyet neked egyet nekem.Az emberiség szégyenei,de biztosan nagyon elit emberek."Elég jól megoldották"...hát tényleg nagyon jól...ez hihetetlen....

2009. nov. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
81%

A bíróság manapság már egyre gyakrabban ítéli az apának a gyereket. Első kézből tanúsíthatom. Egyáltalán nem automatikus, hogy az anya kapja meg őket. Annak ítélik meg a gyerekeket, aki alkalmasabb a gyermekek felügyeletére, nevelésére, és itt nem az számít elsősorban, hogy melyik szülő keres többet.


Tessék elolvasni a családjogi törvényt, amit az egyik válaszoló belinkelt, és nem hülyeségeket válaszolni.


Ha a sógorod nem alkalmas a gyerekek nevelésére, illetve ha a felesége alkalmasabb nála, akkor a feleségnek ítélhetik a gyerekeket, akkor is, ha ő hagyta el a családot. Fontos kérdés lehet még, hogy miért hagyta el (pl új szerető), és a gyerekek bizonyos életkora fölött őket is megkérdezi a bíró. Ezenkívül biztos, hogy szakértőt is kirendel, aki felméri az állapotokat, a gyerekekkel is beszél, az ő véleménye sokat nyom a latban.


Így el tudom képzelni, hogy ha házias az apuka és a gyerekek szeretnek nála lenni, az anyuka viszont hirtelen fellobbanásból beleszeretett egy másik férfiba, akinél a gyerekek nem érzik jól magukat, akkor a bíró az apa javára dönthet.

2009. nov. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
43%

a 09:15-ben említett eset a magyar (i)gazságügy szégyene...


És sajnos a női bírók nagyságrendekkel inkább ítélik a gyereket az anyának, alkalmasság ide, alkalmasság oda.

2009. nov. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!