Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vajon a szüleim válni fognak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a szüleim válni fognak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Anya meg apa egy jó ideje nem beszélnek.. Apa csak beköszön és már megy is el. Nem vagyok nagyon zűrös kamasz, rendesen tanulok. Viszont látom anyán ,hogy nagyon szomorú. Vajon el fognak válni?

12lány



2013. okt. 17. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Remélem.
2013. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valószínüleg olyan gondjaik vannak, amit egyenlőre nem sikerült még megbeszélniük. Ez nem azt jelenti, hogy el is fognak válni.

Esetleg ha valamelyik félt kérdezgesd óvatosan.

2013. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
/1/ te mekkora egy izetlen barom vagy
2013. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jaguar mi a gondod hogy itt éled ki magad? Gyere beszéljük meg!


Nem fognak sztem, ez csak amolyan mosolyszünet. Minden házasságban van ilyen. Rá kéne bírnod aput, hogy beszéljen anyuval.

2013. okt. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem apukádnak munkahelyi problémái lehetnek, vagy esetleg valami rossz történt amiért ilyenek, de megkérdezheted anyukádat :)
2013. okt. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BlackSword ***** válasza:

Nyilvánvalóan gond van vagy valamelyíkőjükkel, vagy egymás között... Ha az előbbi, akkor el fog múlni, és minden happy lesz... Ha a második, akkor két eset lehetséges: megbeszélik, és minden happy... Ha mégsem tudják megbeszélni, akkor két dolog lehetséges: elvállnak kultúráltan, és élik tovább az életüket, nagy valószínűséggel anyud lesz a nevelőszülőd, és nyaralhatsz apunál, és végül is minden happy... A gond akkor lesz, ha nem tudnak kultúráltan elvállni, és mindenen összekapnak, és elhúzódik ez az egész viszály, na akkor neked lesz sz...ar...


De ha jól megfigyeled a négy lehetőségből három happy...

2013. okt. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Viszont azt nem tudom ,hogy hogy puhatolózzak anyunál?
2013. okt. 17. 17:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Pl. " Anya, látom, hogy valami baj van, és szeretném megkérdezni, hogy nem lenne-e kedve beszélni róla"
2013. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Majd kipróbálom, és jól esik a sok bíztató válasz .
2013. okt. 17. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!