Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a szüleim reakciojától....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szüleim reakciojától. Nem merem otthon bemutatni a barátnőmet, nem tom hogy a szüleim hogy fognak reagálni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15éves wok és hátha azt mondják hogy még fiuatal wok,wagy mit tom én.... Segitsetek !
2009. szept. 7. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, ezek nehéz dolgok de sztem nyugodtan mutasd be nekik főleg ha egy rendes normális lány aki illik hozzád sztem értékelni fogják :) Mond el a szüleidnek hogy nagyon szereted és ha fontos a szüleidnek a te boldogságod biztos elfogadják hogy 15 évesen van egy barátnőd.
2009. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ha mégis roszhatással lesznek? Ha azt mondják hogy fő a tanulás?
2009. szept. 7. 22:20
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg elég... fiatal vagy hogy más ne mondjak. Nem mered bemutatni a barátnődet, és w-t használsz v helyett... Na ezzel nem segítettem.


Ne legyél beszari, mutasd be nekik. Nem fogják leharapni a fejedet, és eltiltani se fognak tőle.

2009. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

előbb tanulj meg normálisan írni, aztán csajozz.

ha meg ennyire félsz, akkor nem kell bemutatni. 15évesen én sem hordtam haza minden pasit, akivel dolgom volt. majd ha komolyabb barátnőd lesz, az vidd haza.

2009. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát de könyörgöm 15 éves msot kezdődnek náluk az első nagy szerelmek meg ilyenek... Sztem meg nyugodtan vidd haza de a tanulást ne hanyagold el és ha látják a szülők hogy összefér a kettő akkor semmi probléma nem lesz :)
2009. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nem túl sarkos a vélemény, nem kell félni az egésztől. Szerintem meg ők lesznek azok, akik örülnek, hogy a fiúk nem a "színes" társaság sorait gyarapítja, hanem már van az oldalán egy lány.

Tanulásban szerintem inkább a lányoknál szokott a szerelem közbeszólni, szóval (ha csak eddig nem vetted azt észre magadon, hogy negatívan hat rád) ez se fog bezavarni.

2009. szept. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ennyire korán érnek a maiak? én 18 vagyok és kb két hónapja mutattam be először lányt a szüleimnek...
2009. szept. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat ! Az utolsó válaszadónak pedig,A mai fiatalak korán kezdenek mindent! Ha nem igaz akkor cáfoljátok ...
2009. szept. 8. 10:18
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hívd át hozzátok és mutasd be mint barátot,osztálytársat,nem kell nekik mondani hogy jártok,csak azt hogy barátok vagytok,egy két alkalom után megszokják és természetes lesz hogy együtt jöttök-mentek.
2009. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
előbb tanulj meg írni és utána csajozz...
2009. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!