Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Harag mint válóok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harag mint válóok?

Figyelt kérdés
A férjem azt mondta, nem akar velem élni, ha visszagondol a "húzásaimra" és a "dolgaimra", amit 20 éve csináltam vele. Tény, hogy eltávolodtunk, és ebben mindkettőnk hibás de megdöbbenve állok ekkora gyűlölet előtt. 2 gyereket felneveltünk, nem veszekedtünk sokat,szándékosan nem bántottam. megértem, ha azt mondja, kiüresedett a kapcsolat, de ez az engesztelhetetlen gyűlölet meglep. És közben állítja, nem haragszik. Átélt már valaki ilyesmit?
2013. okt. 18. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tettél valamit vele 20 éve? Eltávolitottál valakit mellőle akihez nagyon kötődött? Gyökeresen megváltoztattad az életét? belenyultál a sorsába?
2013. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocs, 20 éven keresztül-t akartam írni. Nem tettem semmi ilyesmit, biztosan nem voltam mindig megértő, de elég átlagos házasság, sőt kívülről boldognak látszott, én legalább is boldog voltam :/ Nagyon megváltozott az utóbbi időben, vallásos lett, meg filozófiát olvas, teljesen befelé fordult, a párterápiát nem hajlandó folytatni, a terapeuta szerint "gyermeki állapotba regresszált".
2013. okt. 18. 21:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát van egy olyan közmondás: a harag rossz tanácsadó.

Ez így van. Ha nagyon változott: létszemléleti dolgok kerültek előtérbe: lehet, hogy úgy érzi, nem sok van hátra, és nem elég az ideje rá. Ez sajnos konkrét tapasztalat ismerősnél. Lehet, hogy egy időre egyedül kéne lennie, "Kiüresedett" - azért, hogy új tartalmakkal töltsétek be..

Két idézet a Bibliából /Ószöv. Sirák fia könyve

Haragja a gonoszt nem teszi igazzá, inkább földre rántja haragjának súlya.

Sir1.23

Aki más emberre konokul haragszik, hogy keres Istennél gyógyulást magának?

Sir28.4

2013. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most végül is mi benne a nagy? A harag, vagy a gyűlölet? Mert nagyon nem mindegy szerintem!
2013. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eddig azt hittem, harag, de most már azt hiszem gyűlölet. és folyton az anyját emlegeti, akit szintén nem bír elviselni.
2013. okt. 18. 22:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja veled folytatni az életét, ha nem akarja rendbehozni a házasságotokat, ha nem akarja folytatni a párterápiát, ha nem akar túllépni a múlt sérelmein, akkor nem tudsz mit csinálni már te se. Engedd őt el.
2013. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is, ahogy az előző nagyon szépen írja..

Lehet, hogy valami felszabadulásfélét fogsz érezni. Sok év után az lehetsz, aki vagy. Lehet, hogy ő is átértékeli a múltat. Lehet, hogy egy év után megbékélve egymásra talál két szabad ember.

2013. okt. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megtettem, elengedtem. Azt mondta, el akar költözni, rábólintottam. És tényleg, valami megkönnyebbülést érzek, elmúlt a karom zsibbadása, amit mostanában érzek, a hányinger és a gyomorfájás. Enyhe lelkiismeret-furdalást érzek, mert már nem ragaszkodom hozzá. Úgy érzem, miattam megy szét a család.
2013. okt. 20. 15:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne legyen lelki ismeret furdalásod, a család nem miattad megy szét!
2013. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ilyen nincs! :(( Azt mondta, nem akar elköltözni, ez az ő háza is, adjuk el, aztán megy mindenki amerre lát. A házát van aki 5 évig árulja!!! Addig kínoz majd naponta? Miért teszi ezt velem?
2013. okt. 20. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!