Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válóok lenne ez nálatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válóok lenne ez nálatok?

Figyelt kérdés
Ha a férjetek baráti társaságának a kb 80%-a nő lenne és lennének közöttük olyanok is, akikkel korábban kapcsolata volt. Rendszeresen (havonta-kéthavonta) találkoznak velük és amúgy meg heti szinten SMS-ezgetnének, telefonálgatnának egymásnak.
2013. ápr. 12. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Érdekes a szitu.

Fogalmazzunk úgy, hogy ezek mellett a feltételek mellett nem lenne válóok, mert bele se mentem volna a kapcsolatba.

Ha meg később derülne ki, akkor attól függ. Ha direkt hallgatta el, akkor válóok, ha nem volt róla szó, akkor eltiltanám tőlük. Bár az ilyet szerintem normális ember közli a másikkal, szóval mindenképp válóok.

2013. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem.


Ez nálam olyan ok lenne,hogy hozzá se megyek.

(nem a 80%-al van baj,hanem hogy exek és az sms,telefon)

2013. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
A női barátokkal nekem sincs bajom, de az exekkel való rendszeres sms-ezgetés meg telefonálás tuti kiverné a biztosítékot nálam.
2013. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Más kérdésnél már leírtam: azért sok a válás, mert túl sok a házasság.

Házasodni csak olyannal kellene, akit megismertünk, elfogadtunk úgy, ahogy van. Nem rendezünk egy problémamegoldó esküvőt, aztán várjuk, hogy minden rendbejön...

Vagy elfogadok valakit a "baráti" társaságával együtt, vagy akkor nem megyek hozzá.

2013. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ismertem a baráti társaságát mielőtt hozzámentem természetesen. Tisztában voltam azzal hogy nagyrészt nőkből áll, azt nem tudtam hogy van közöttük 2 nő, akivel ő korábban le is feküdt, nem rég derült ki, egy véletlen elszólás alkalmával.


Tehát nem konkrétan exbarátnőkről és volt szerelmekről van szó, hanem olyanokról akikkel korábban 1-1 buli után volt szex.

2013. ápr. 12. 15:57
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk hasonló volt a szitu. De aztán a hölgyek egy része lemorzsolódott, aki meg maradt, azzal én is összebarátkoztam, úgyhogy dehogy lenne válóok!
2013. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ebből nem csinálnék problémát, ha tényleg csak szex volt közöttük. Nekem is van 1 srác a barátaim között, akivel még 6 éve alkalmanként összejártunk, nekem sem volt senkim és neki sem, jól éreztük magunkat de semmit nem éreztem iránta és ő sem irántam. Ő azóta házas, én azóta házas vagyok, sem az ő felesége sem az én férjem nem csinál belőle problémát.


Ha hosszú kapcsolatos volt barátnők lennének a haveri társaság tagjai, az tényleg probléma lenne, így nem.

2013. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis.

Bár természetesen idegesítene és féltékeny is lennék némileg.

Amúgy ilyen szinten én is tartom a viszonyt kedves ex-emmel,csak nem vallom be,ne legyen féltékeny,mivel nincs is oka,mert már csak jóbarát,de nem biztos,hogy elhinné.

2013. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne válóok. Felesleges túlbonyolítani a dolgokat, miért ne barátkozhatna az ember olyasvalakivel, akivel anno volt több is? Pláne ha csak egy szex.
2013. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem lenne válóok. Ha tudom házasság előtt, hogy sok a női barátnője, hát legyen.
2013. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!