Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Másra költöttem a pénzt amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másra költöttem a pénzt amit a párom szintén másra akart költeni. Ezért a párom el akar küldeni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem pár dolgot és nem maradt pénz a konyhai saroküllőre amit a párom szeretett volna megvenni. Ezért csúnyán összevesztünk és megkért, hogy költözzem el.


Vettem tányérkészletet, poharakat, szendvics sütőt stb.

A pénzt (20000 forint) a párom kereste de közös kasszán vagyunk.


2013. okt. 23. 10:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
53%
Ha tudtad,hogy mit akar venni belőle,akkor miért is költötted el?Olyan rohadt fontos volt az a tányérkészlet?Szerintem igaza van.
2013. okt. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
79%
Akkor költözz el.
2013. okt. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
60%

Úgy hogy ne maradj, mert legközelebb is hangulatától függően fogja oda vágni neked, hogy 'költözz'. Tudod ki tűrné ezt a viselkedést.

Találsz olyan férfit aki össze teszi a kezét, hogy törődve van vele, és odafigyelve rá..

2013. okt. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
89%
Költözz el. Én azt tenném. Bár én nem költeném el másra azt a pénzt, amit másra szánunk. Miért költötted másra?
2013. okt. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
97%

Ahol ezt nem lehet előre megbeszélni, az halott kapcsolat. Ha meg volt beszélve, és te ezt felrúgtad, az is halott kapcsolat.

Mi a kérdés?

2013. okt. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
88%
A közös kassza azt jelenti, hogy ekkora vásárlást előtte megbeszélünk, főként ha a pénzt a párom kereste.
2013. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
87%
Hát, és nem veszik vissza a szendvics sütőt meg a készleteket? Csak mert, ha egy ilyen kis hülyeségen képesek vagytok úgy összeveszni, hogy el kell költöznöd, akkor ennek a kapcsolatnak semmi értelme nincs. Én nem küldeném el a szerelmemet a közös lakásból szaros 20ezer forint miatt. Ez nem normális viselkedés.
2013. okt. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
96%
Butaságot csináltál, de annyira azért nem, hogy ezért elküldjön. Kivéve ha nem ez volt az első eset. Szerintem is költözz el.
2013. okt. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Szombaton vendégek jönnek hozzánk ezért kellenek a dolgok amiket vettem. A sarokülőt meg ráér megvenni. Szerintem szemét dolog, hogy el akar küldeni.
2013. okt. 23. 11:02
 10/38 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg nem normális dolog. Oké, nem volt szép tőled, ez tény. Megkérdezhetted volna.


Na de ezért elküldeni? Majd akkor ha legközelebb nagyobb vízszámlát csinálsz, azért is elküld? És így fogtok élni, hogy ha valamiben nem értetek egyet, akkor jön az, hogy költözz el?

2013. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!