Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kilátástalan vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilátástalan vagy sem?

Figyelt kérdés
szeretném elhagyni a párom,de sehogy sem megy.mindenben korlátoz nem dolgozhatok,de az adosság gyülik.külföldön vagyok jelenleg államilag fizetett lakásban élünk.de én elhagytam utolsó megtakaritott pénzemböl elköltöztem de addig addig hogy ittmaradt.mostmár semmi esélyem....ja azért hagynám el mert egy rossz ember terhesen nemegyszer megvert.azóta is folyamatos a kiabálás az ordibálás.mit tudnék tenni?
2013. okt. 26. 11:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentõl függ, ha bizol magadban,akkor sikerülni fog, amig az ember rá nem veszi magát, hogy irány, csak addig ltátja kilátástalannak az életét.

Hány éves vagy, hol élsz?

2013. okt. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Ha akarsz elköltözöl és elmész dolgozni,minden más csak kifogás. Felnőtt anya vagy viselkedj úgy.
2013. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok.külföldön élek.egy éve tartom el.ahhoz hogy elmenjek minimum átszámitva 30000 ft kéne.már probáltam munkát találni verés lett belöle.
2013. okt. 26. 11:44
 4/17 A kérdező kommentje:
egy ismerösöm sincs itt kinn, nem beszélhetek senkivel.
2013. okt. 26. 11:47
 5/17 anonim ***** válasza:

Nincs senkid itthon? Szülő, testvér, barát, rokon, bárki?


Keress ott egy nősegítő szervezetet, ők tudnak segíteni. Nem úgy, mint itthon, hanem tényleg (bár ez függ az országtól is nyilván).

Feljelentetted a verésért? Van látlelet? A gyereket is bántja?

2013. okt. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
600000ft ennyit fizettem elsö alalommal mikor elköltöztem.ja és mostmár semmit sem kapok az államtol.csak a lakást fizetik
2013. okt. 26. 11:52
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
igen kilátástalan meg kellett volna gondolni kivel dugsz
2013. okt. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
elsö alkalommal bejelentettem a rendörségen hogy bántalmaz.amikor elköltöztem.de semmi türelme a gyermekhez.
2013. okt. 26. 11:55
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha Európában élsz, akkor gondolom könnyebb, hogy ott hagyd. A Követség nem tud segiteni?
2013. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mi a fenének mentél vissza hozzá???


Amikor dolgozik, fogod magad és elmész a rendőrségre, elmondod hogy mi van, ők tudnak segíteni hogy hol tudsz segítséget kérni, hol tudod meghúzni magad amíg nem találsz munkát.


Nem hiszem el, hogy egy nő képes végignézni hogy bántják a gyerekét! Az én anyám is ezt tette, 17 évesen léptem le "otthonról" de sosem tudtam neki megbocsátani.

2013. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!