Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem nem iszik, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem iszik, nem nőzik, nem üt, csak nem törődik velem és lenéz, kigúnyol. Ezért elválnátok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 23:37
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
92%

nem törődik veled, lenéz és kigúnyol...ezek után még van kérdésed?

Ez nem házasság, egy házasságban ilyen nem fordulhat elő-

2013. nov. 4. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
89%

Igen.


És minek kell kiemelni, hogy nem iszik, nem ver? Ez már szerinted elég ahhoz, hogy valakivel együtt élj?

2013. nov. 4. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
92%
Komolyan nem értem miért van ennyi nő, aki ilyen barmokhoz megy hozzá.
2013. nov. 4. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
91%
Bármi miatt elválhatsz, a bíróságot csak az érdekli, hogy a házasság teljesen és helyrehozhatatlanul megromlott-e.
2013. nov. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
93%
Igen, mivel csak egy életem van és nem akarnám rosszul tölteni.
2013. nov. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem törődik veled, akkor miért vagy vele???
2013. nov. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
79%

Igen, csatlakozok az előzőekhez. Nagyon gyerekes viselkedés egy saját személyi igazolvánnyal és +18-as férfitól az, hogy gúnyolja amúgy a nőket, a párjával/feleségével szemben pedig főleg ...

Abba gondolj bele, hogy mi lesz majd, ha nagyon kemény szitukban lesz a családotok és össze kell fogjatok? Akkor mi lesz? Összef...sa majd magát az ilyen? Olyan lesz majd az, hogy baromi fáradtan és kialvatlan éjszakák után összeomlasz és sírva azt mondod: "Minden rám roskad ebben a családban, teljesen egyedül vagyok."

Még egyszer: a lenézés és gúnyolódás óvódás kori tulajdonság, s nem egy férfira vall. Fogd meg a szarvát és először mondd ezt neki, majd pedig azt is, hogy a környezete is hamar meg fogja tudni, ne csak a 4 fal között mozogjon a szája.

2013. nov. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
60%

Az én páromnak is volt néhány beszólása, ami miatt úgy éreztem, hogy lenéz. Volt is gond belőle, azt hittem, hogy valaki más van a háttérben. Egyszer fellázadtam, és azt mondta, hogy azt szeretné, ha megerősödnék, mert utóbbi időben túlságosan sokat nyavalygok, fárasztó vagyok. Bekeményítettem, azóta semmi gond nincs köztünk.

Nem lehet, hogy Te is megváltoztál, és ezért ilyen?

2013. nov. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 besenyőpistabácsi ***** válasza:
100%
Az sem megoldás, ha elkezdünk fenyegetőzni, hogy "Megmondlak ám mindenkinek!" Mert ez is óvodás viselkedés! Ha odáig fajult a helyzet, hogy ez már nem nevezhető házasságnak, akkor tényleg ketté kell választani az utat! Ilyen körülmények között milyen lenne egy gyermek élete, fejlődése. Nem is szabad tervezni!
2013. nov. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
78%

Ha lenéz és gyúnyol, akkor nem hogy nem szeret, de aberrált is, aki az agresszióját rajtad éli ki.


Ennek a neve: verbális agresszió.


Tönkretesz lelkileg, módszeresen leépíti az önbecsülésedet.


Messzire-messzire menekülj az ilyen szházitól!

2013. nov. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!