Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csinalnatok elvalnatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnatok elvalnatok?

Figyelt kérdés
A ferjemmel eleinte nagyon jol megvoltunk egeszen addig mig ossze nem hazasodtunk es terhes nem lettem. Az elso honapokban nagyon oda figyelt ram, de mar akkor sem segitett semmiben. Akkor azt gondoltam, lehet meg baratkoznia kell a gondolattal, hogy apa lesz. Aztan sajnos riziko terhes lettem igy elvileg nem csinalhattam volna semmit csak fekudnom kellett volna de ot ezt nem nagyon erdekelte, mert hogy o meg dolgozik es o faradt. Ma mar egy eves a kislanyunk, de annyira megalazottnak es semminek erzem magam,mhogy mar nem tudom mit csinaljak. A kislannyal mondhatnam, hogy szinte semmit nem foglalkozik, neha furdes utan feloltozteti es ennyi. Velem pedig.... Neha ugy banik mint a kutyaval, nem ver meg vagy hasonlok, de ha o mesel halgassam vegig es valaszoljak is, ha pedig en mondanek valamit akkor egyik fulen be a masikon ki. Ajandek vagy virag? Soha. Sajnos meg nem dolgozom, csak ugye itthon, de itt meg mindent megcsinalok, a kertet, a lakast, szemetet, fozok, mosok, napi szinten takaritok, figyelem az o kutyajat es ugye penzem nincs. Amit tole max arra kapok, hogy heti sinten elmenjek bevasarolni, es ha ne adj isten veszek valamit a lanyunknak akkor jol lebasz. Az agyban sem valami tul jo mar. Heti ha egyszer van akkor jo. Es nem mondd el semmit mindent masoktol tudok meg. Ha epp nem munka utan sorozni van, akkor hetvegen horgaszni megy es ezt egesz nap, tehat rank semmi ideje nincs. Egyszeruen mar beleuntam, hogy semmibe nem segit es meg csak egy cseppnyi szertet vagy gyengedseg sem jon tole. Probaltam vele beszelni, tagad mindent hogy az nem ugy van en csak bekepzelem, probaltam mar hogy anyosekhoz elittem a kislanyt, hogy tudjunk kettesbe valamit csinalni na hat o inkabb tevet nezett. Es erre jon az, hogy kulfoldon elunk, o itteni nekem meg mindenkim otthon van magyarba, nem tudom mit tegyek. Csak a kislany miatt nem akarok vele maradni, de szeretem is meg. Es mit csinaljak egyedul sajnos csak egy erettsegim van amivel itt kitorolhetem a s*ggem. Ti mit tennetek? Bocs a hosszu panasz aradatert.
2012. máj. 2. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
próbáltál vele beszélni ezekről a dolgokról?
2012. máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ha meg tudod oldani, gyere haza, és válj el. Ebből jó házasság nem lesz, és a gyereknek is ez a példa, tehát számolhatsz vele, hogy ugyanúgy fog veled viselkedni! Aztán maradsz csicskásnak a családban, már bocsi...
2012. máj. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Kedves kérdező!

A Te férjed egy teljesen normális pasas. Nem tudom mit várnál még el tőle? Ha pedig unalmas a házaséletetek, akkor tegyél érte. Talán már nem vagy olyan kedves, csinos, folyton panaszkodsz, talán még el is híztál. Rendben van a lakás teljesen?

És ha lehet figyelj oda, amit mond, mert azok a fontos dolgok. Ne rinyálj annyit. Foglald el magad valami hasznos dologgal.

2012. máj. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Képezném magam,hogy később el tudjak menni dolgozni és ne tőle kelljen kérjek bármire,amit meg akarok venni.Nem jó a kiszolgáltatott szerep.

Hány évig voltatok együtt,mikor összeházasodtatok?

Terveztétek a gyereket vagy elfelejtettetek védekezni?

Házasság előtt otthon ülő,házias volt,aki segített és a tenyerén hordott?

2012. máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 11:58-as. Nem valami jol esett a valaszod meg kell mondanom, es azt is elmondom miert. Mert a lakasra mar sokan azt mondjak, hogy tul tiszta... Elhizni nem hiztam vagy legalabbis nem gondolom, hogy 167 cm-rel 56 kg-val es 34/36-os ruha merettel kover lennek. Rinyalni egyaltalan nem rinyalok, sot en probalok is fele közeledni programokat szervezni, de mind hiaba ha o nem akarja.... Nem mondom biztos van nekem is hibam kinek nincs... De azert nem hiszem, hogy mindenki ilyen pasirol almodik. Kedves elso. Igen probaltam vele beszelni, mar sajnos anyukaja is, anelkul hogy en mondtam volna valamit, mert o is latja milyen a fia... Sajnos. Mindenki aki ismer minket azt tanacsolja hogy menjek el tole par hetre hatha megjon az esze, de ezt se szeretnem, mert szeretem, jo lenne ha megtudnam menteni ezt a kapcsolatot valahogyan. 2eve eltunk egyutt mikor osszehazasodtunk es ra fel evre lettem terhes es tervezett baba volt raadasul o volt az aki annyira akarta. Igen ezt a tovabbkepzest nagyon szeretnem el is akartam menni, mire a parom azt mondta, hogy ez hulyeseg nem kell az nekem. Olyan amit a varos financirozni viszont nincs mert elmultam 25. Mar nem tudom mit tegyek. Ha barmit ker megteszem, akar o most inni akar majd menjek el erte...stb. Viszont ha en szeretnek elmenni a baratnomhoz azt mondja, hogy majd elmegyek legközelebb. Nem rinyalok es nem varok el nagy dolgokat csak, hogy peldaul el tudnek menni fagyizni a baratnommel es a gyerekunkkel, vagy mar igy lassan ket ev utan elmennek fodraszhoz, es ne csak mindig en legyek a rossz, meg akit lassan csak levegonek neznek. Es elotte annyira mas volt hozzam..., szepen lassan megvaltozott, de 180fokkal
2012. máj. 2. 16:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, hogy ő irányítsa az életedet. Vedd ki a hatalmat a kezéből. Néha add a kezébe a gyareket, röhögj a képébe és lépj le.

Akár haza is utazhatnál családi látogatásra. Ha nem ad pénzt, mond meg neki, hogy ha elválsz tőle kötelező lesz fizetnie a gyerektartást. Ha másképp nem megy válj el tőle.

Ha szereted vedd át a hatalmat az életed felett, hogy tiszteljen. Így talán újra beléd szeret. Néha kell egy kis izgalom :)

2012. máj. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te azt szereted aki elotte volt.

A mostanit nem.

Ez nem mehet igy, le kell lepned. Ha mast nem, vissza a szuleidhez. Ha nem tud boldogga tenni, akkor nem o a megfelelo tars, hidd el.

Melyik orszagban elsz?

2012. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-7 hónapon keresztül ő szolgált ki téged, ezután szerintem meg kéne lágyítani egy kicsit és boldoggá tenni - nem arról beszélek, hogy minden parancsára ugorj, csupán mosolyogjon. Ő férfi, te nő vagy, ebből következik, hogy ő azt szereti érezni, hogy dominál és irányít, te pedig (elvileg) rá tudod venni dolgokra a tudta nélkül, vagyis tudod úgy irányítani, hogy közben úgy érzi, ő irányít.


Másik megközelítés, hogy elkezded utánozni és felnagyítani a viselkedését, aztán ha kifakad, hogy "Mi a franc van veled?" - azzal kimutatná az érzéseit - tudnátok értelmesen beszélgetni erről.


21F

2012. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kérdező, mi lett veletek?
2017. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!