Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti elválnátok ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elválnátok ezért?

Figyelt kérdés
Eddig szép házasságban éltünk a férjemmel. Gyermekeink 25 és 30 évesek, mindketten kirepültek már. Két napja egy családi összeröffenésen fültanúja lettem egy beszélgetésnek, amely annyira felzaklatott, hogy azóta nem tudok aludni sem. A fiatalabbik húgom annak idején mikor én a kórházban feküdtem és megszültem az első fiamat, rajtakapta a férjemet az idősebb húgommal. Ez nyilvánvalóan kiderült a beszélgetésükből. Fiatalabb húgom azért hallgatott róla, hogy ne okozzon nekem fájdalmat. Ha belegondolok, hogy a másik húgom meg vígan hempergett a férjemmel, aztán azóta is úgy mászkál hozzánk mintha mi sem történt volna.... hányingerem van tőlük. Egyszerűen nem tudom, mit tegyek, szeretem a férjemet de nem tudom, ennyi év távlatából szemet kellene hunynom felette és élni tovább az életünket? A húgomat simán gyűlölöm, és nem érti miért nem állok szóba vele. Feje tetejére állt a 32 éve jól működőnek hitt házasságom, az életem. Ti mit tennétek?
2013. ápr. 26. 20:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%
Harminc éves történet, de azt hiszem, h csapnék egy nagy balhét...
2013. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon a megcsalás ellen vagyok, de 30 évet talán nem rúgnék fel egy jópár évvel ezelőtti megcsalásért.

Viszont mivel a húgoddal történt, ezért azonnal szakítanék. Hányinger az egész.

2013. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
37%
Nem értem mit számít az hogy mikor történt?? Teljesen mindegy, a lényeg hogy megtörtént és egy féreg mindkettő hogy ilyesmire képesek voltak, persze hogy elválnék, de azért előtte megbizonyosodnék róla hogy tényleg megtörtént a dolog nem csak valami félreértés vagy akármi...
2013. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
60%

tudod mit gondolok? én is megcsalás ellen vagyok..

DE! lehet hogy enm volt köztetek szex,és nem bírta ki.. ( de undorító)

és 30 évvel ezelőtt volt,32 év házasságot felrúgnál?

amúgy biztos vagy benne hogy nem csalt meg mással is?

32 év házasságot,30 évvel ezelőtti dolog miatt... én hagynám már.. ha szeretitek egymást,minden rendben van akkor?

2013. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
6%
De ennyire nem lehetsz vak... Nyilván ha már akkor is megcsalt, később is. De ezt nem észrevenni? Most már vénségére biztos lenyugodott, és nem járkál p.navadászatra, ezért már kár "büntetni". Akkor kellett volna nyitott szemmel élni, mikor tette.
2013. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
2%
istenem! nincs a jelenben, a jövőben semmi olyan amivel foglalkozhatnál? 30 éves történeten rágódsz? válj el! hú de jó lesz, hogy igazságot osztottál ... meg tagadd ki a 25 éves gyereked, hisz' ha akkor lebukik a férjed akkor ő már nem is lenne ... okot keresel? találtál! válj el!
2013. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
80%

Aki azzal jon, hogy tulreagalja, az gondoljon bele, hogy milyen lehet 30 evig hinni egy embernek, s egy nap raebredni, hogy becsapta. Biztos faj neki, es most hirtelen nem tud mit kezdeni az erzessel. Valoszinu, ha kitombolod magadbol a duhod, lenyugszol es mellette maradsz, hisz szereted, de jo darabig haragudni fogsz ra, s mar nem tudsz majd ugyanugy ranezni se ra, se a testveredre. Ha egy ismeretlen novel tortent volna, kevesbbe fajna, de mindig akkor faj a legjobban, ha egy szerettunktol jon a bantas.

Beszeld meg mind a kettovel a dolgot. Adj magadnak idot, hogy lehiggadj. Talan a gyerekeknek nem kene elmondani, akarmennyire is mar nem gyerekek.

Lehet, hogy van benne valami, hogy esetleg igenyei voltak a ferjednek es toled nem kapta meg, mert ugye lehetetlen volt. Mindenkepp hallgasd ki a parod, neki el tudom kepzelni, hogy volt valami "oka", de a tesod...hat...nagyon jo okot kell felhoznia...el nem tudom kepzelni, hogy hogy volt kepes ezt veled megtenni...

2013. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Először bizonyosodj meg róla, hogy igaz a történet.

Ha igen, akkor a húgoddal többé sose állj szóba. Az ő részéről a leggázabb a sztori.

A férjeddel is megbeszélném a történteket. Én is csapnék egy nagy balhét. De lehet, hogy ennyi éves házasságot nem rúgnék fel. Őszintén szólva nem tudom, mit csinálnék. De ha szép a házasságod, akkor próbáld meg megtartani.

2013. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
3%
Utolsó. Ha nem válnál el, akkor minek csapnál balhét? Unalomból?
2013. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Én is a megcsalás ellen vagyok, de óvatosan balhéznék, remélem nem akarod látni a férjed, ahogy átköltözik a húgodhoz! Ismerősöm (már idős högy) ex férje a szomszéddal kavart, a vége az lett, hogy ott laknak mellette a hűtlenek!
2013. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!