Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Folytassuk a gyerek miatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassuk a gyerek miatt a házassagot, ha én már nem szeretem a férjem?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 16:48
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
61%
Ugye ha már ahhoz elég érett voltál, hogy világra hívj egy új életet, akiért felelősséget vállaltál, akkor elég érett vagy ahhoz is, hogy belásd: nincs örök szerelem. Párévente váltogatni akarod a partnereidet, mint a független nők? Milyen példát mutatsz így a gyereknek?
2013. nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
77%

A kérdező miért nem válaszol?

Szerelem általában elmúlik marad a szeretet, tisztelet... ha az sincs akkor tényleg vége.

Miért érzed úgy, hogy már nem szereted?

Meg minek nyitsz témát ha nem válaszolsz a kérdésekre, minek törjük itt magunkat, hogy segítsünk neked? Na én inkább lépek muffint sütni...

2013. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
2 eve, azota nincs köztünk semmi. Kiabrandultam mikor lattam hogy banik a gyerekkel, nem segitett semmit sem. Egyebkent sem akarta először, csak en miattam lett es ezt hozzam is vagja. En szeretnek masikat, de neki nem szülnek, tanultam belőle. Inkabb kezdek gyülöletet erezni, mint szeretetet. Es probalkozik, de nem esik jol semmi, amit csinal. Elhidegültem, es probaltam eselyt adni neki, de nem megy. Az a jo ha ugy alszunk el hogy az agy ket vegen.
2013. nov. 9. 17:59
 14/34 anonim ***** válasza:
kedves utolso milyen muffin lesz?:)
2013. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
pardon,utolso elotti
2013. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
85%

neki nem szulnel??

Egy gyereket kozos dontes alapjan terveznek a szulok.

Nem ferfinek szul egy normalis no.

Tudod ha gyujtot a serelmeket hogy bant a gyerekkel nem bocsajas meg neki akkor inkabb legyel a sokadik elvalt anyuka aki kinlodik es gyuloli az exet es szedi le a penzet.

Mit vartal ha o nem akarta a gyereket akkor 100% mindenben melletted alljon?

Ha te akartad a gyereket akkor ne varj el tole semmit.

Tudod mas pasi is fog majd jonni es vele se lesz jobb foleg ha szulsz meg egy gyereket.

Szegeny szegeny gyerek majd kerulgetheti az uj elettars te gyereked en gyerekem mi gyerekunk felallasban.

2013. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
81%
Elképesztő, mi megy itt. Szóval ráerőltetted arra a szerencsétlen pasasra a gyereket, akit csak te akartál, az illető ennek a nagyon szemét húzásnak ellenére kitart melletted, még ha időnként fel is hozza, hogy ez genya dolog volt tőled, te meg gondolsz egyet és borítanád a családot, amit te erőltettél ki! Mi bajod van? A következő férfi sem fog térden csúszni előtted, akinek úgy szülsz, hogy ő azt ellenzi..
2013. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
89%

Akkor végül is a te eseted is olyan mint a kisgyereké, akinek megmondta az anyja, hogy ne nyúljon a tűzhelyhez, mert forró, de a kisgyerek csak azért is rátenyerelt, majd utána sír, és megutálja a tűzhelyet.


Ezt te kerested magadnak. Mit hittél? Ha kierőszakoltál egy gyereket a világra, akit csak te akartál akkor azért miért a férjedet gyűlölöd. Magadat kéne, mert két ember (veled együtt 3) életét tetted tönkre kapásból.

A férjedét azért, mert megmondta, hogy nem szeretné a picit és te a nyakába erőltetted.

A piciét azért, mert nem egy olyan embernek szülted aki szereti.

És a sajátodét, mert már rájöttél, hogy nem lehet az embereket semmibe következmények nélkül.


Ne legyél ennyire felelőtlen! Itt csak te vagy a gond és még neked áll feljebb?

2013. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
59%

ugyan ezt nem komolyan irtad egy diakszerelem egy jaras ismerkedes nem kotelez semmire.

Egy hazassag gyerekvallalas igen kotelez husegre kitartasra

aki ezt nem erti ne alapitson csaladot ne kotelezze el magat.

2013. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
72%

A nagyanyam szerint amilyen viragot szakitottal azt szagolnod kell meg ha budos is.

Egye meg amit fozott maga

2013. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!