Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy húsz év után el akarom hagyni valaki másért?

Figyelt kérdés
Hónapok óta tetszik nekem egy férfi akivel tegnap végre sikerült összejönnöm. Most el akarok válni. Hogyan mondjam el otthon?
2013. nov. 10. 08:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Drágám, el akarok válni!


Amúgy, komolyan fel akarsz adni egy 20 éves házasságot pár hónap miatt?

2013. nov. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Máris bedobnád a törülközőt ? Egyáltalán nem biztos ,hogy az új pasival minden happy lesz .Biztosat a bizonytalanért o.O ? Válj el,ha amúgy is el akarnál és nem baj ,ha esetleg egyedül leszel ...
2013. nov. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Már régen elhidegültem a férjemtől, a pasiba pedig első látásra beleszerettem. Mással még nem fordúlt elő ilyen?
2013. nov. 10. 08:53
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
20 év alatt csak kiismerted, te tudod, hogy hogy a legjobb elmondani. Én biztos tisztelettel, és őszintén beszélnék vele, hangsúlyoznám, h az elhidegülés mindkettőnk hibája, nemcsak az ő nyakába varrnám, miért nem megy tovább. Előkészítve, nem a reggeli lótás-futásban egy félmondatban az orra alá tolni.
2013. nov. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos volt már ilyen a világtörténelemben ! Hál'Istennek én egy 12 éve jól működő párkapcsolatban élek ,tehát érdemben nem tudok hozzászólni a kérdésedhez . A férfi is viszonozza az érzéseidet és javasolja válj el ?
2013. nov. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%

De sok olyan emberrel előfordult már ez, aki hazugan házasodott, aki nem is gondolta komolyan, hogy ki tart mellette élete végéig. De miért is házasodtak így ezek?

Azért, mert nem akartak akkor egyedül lenni, és akkor senkit nem találtak, aki igazán vonzaná őket, inkább beérték akárkivel... Azért, mert hamar akartak házasodni... Azért mert gyorsan gyereket is akartak mindegy kitől... Azért mert viszonylag "jó parti" a választott egy ideig, amíg nem jön a szerelem... Azért mert semmi erkölcs nincs bennük, stb...

Undorító emberek, csak az elhidegülésre képesek...

2013. nov. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%

Hagyjuk már ezeket az álszent szövegeket.... akárhogy is nézzük, teljesen természetes folyamat az,hogy az emberek idővel maguk is változnak és formálódik a jellemük, ezért hiába szerettünk valakit húsz évvel ezelőtt, ha már már teljesen másképpen viselkedünk mindketten. Vannak, akik jól viselik ezeket a változásokat, és vannak olyanok, akik egyszerűen másra vágynak, mint amivé a párjuk "vált".


Most ha mindenki a kezére teszi a szívét, ugyan ki szeretne egy olyan kapcsolatban élni még 30-40 évet, ami már régen kihűt, nem nyújt semmilyen lelki-érzelmi pluszt, vagy úgy alapból együtt élni egy olyan férfival, aki lassan már tök idegen a számára? Szerintem senki, és nem is várható el, hogy valaki az egyetlen életét arra pocsékolja el, hogy boldogtalanul és állandóan más után sóvárogva éljen, mert ez egyik félnek sem jó.


És nem kell azzal jönni, hogy "kihűl a szerelem, de marad a tisztelet meg szeretet..." Meg lehet elégedni ezzel, sőt: szerintem a szerelem pont az, amikor már ismerjük a másik minden kis hibáját, mégis azzal együtt szeretjük akár hosszú-hosszú évekig, de ha valaki már tisztelni és szeretni sem tudja a párját, mert az nem olyan, mint régen volt, annak végképp nincs semmi értelme...

2013. nov. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
Na es mi lesz, ha rövidtávú lesz az uj szerelem. Akkor is megéri felrúgni a házasságot? Igy merlegelj.
2013. nov. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Szerintem igen.
2013. nov. 10. 09:19
 10/22 anonim ***** válasza:
25%

Ne halogasd a dolgot, beszelj a ferjeddel. En az uj fiut nem emlitenem, inkabb a szerelem elmulasat, uj terveket stb hoznam fel. Ne kelts benne buntudatot, koszond meg amit egyutt ateltetek stb.

Az uj fiuhoz pedig gratulalok,sok boldogsagot! Egyszer elsz,merni kell lepni!

2013. nov. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!