Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy húsz év után el akarom hagyni valaki másért?

Figyelt kérdés
Hónapok óta tetszik nekem egy férfi akivel tegnap végre sikerült összejönnöm. Most el akarok válni. Hogyan mondjam el otthon?
2013. nov. 10. 08:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem,hogyha az ember valakivel leél 20 évet,gyerekik születnek,és ha nem volt semmilyen nagyobb változás a viselkedésében,akkor hogy lehet azt mondani,h már nem vagyok belé szerelmes,de nem tudok élni nélküle???Szerintem ilyen nincs. Vagy az ha nem vagy szerelmes,az már jóval korábban ki kellett volna h ütközzön. Nekem ez a véleményem.
2013. nov. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

#21-s, ez nagyon de nagyon bonyolult. Szeretem a feleségemet, de már nem ábrándulok el tőle, ahányszor meglátom. Csupán a megszokásból van rá szükségem, ahogy reggelivel vár, közben beszélünk, együtt ebédeljünk. Ezeket hosszú idő után megszokottnak véled, de később én nem tudtam ebből a megszokástól eltávolodni, mivel szükségem volt rá.

Nem vagyok már szerelmes, de ettől függetlenül számomra ő a legjobb feleség, mivel minden megvan benne ilyen téren, amire nekem szükségem van.

Hosszú lenne elmagyarázni, igazából több oldalt is írhatnák róla, miért vagyok még vele, és miért vágyok annyira rá, de nem akarom leírni, mivel mint írtam, hosszú lenne.

2013. nov. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!