Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ahol a férj kimet külföldre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol a férj kimet külföldre hogy segítsen a családon csak közben elfelejtette?! Szeretném ha olyanok írnának akik tapasztaltak ez ügyben

Figyelt kérdés
-szóval gyerektartást hogy kérhetek,mennyit 3 gyerekre,hisz ugye vállalkozóként dolgozik kint és nem a magyarországi viszonylatban akarok tartásdíjat kérni...nem egyedül vállaltam őket...ti mit csináltatok,merre menjek,hol segítenek??köszi
2013. nov. 11. 09:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Bíróságra add be a keresetet.

A tartásdíjat magyarországi viszonylatban tudod kérni. Megnézik a foglalkozásának megfelelően mennyit kapna Magyarországon, és az alapján kapsz gyt-t.

2013. nov. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj ügyvédhez.

Pert kell indítani.

Tartásdíjat csak magyarországi viszonylatban kérhetsz.

2013. nov. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Az komoly ő keres kint 600 ezret én meg neveljek 3 gyereket kb 60 - ból:(...akkor ezért nem izgul ő!!!!
2013. nov. 11. 10:14
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
és a 60 ezer, hogy jön ki? mert ha fizetésed 60 ezer+családi ahhoz még kapsz majd gyerektartást, úgy már nem lesz olyan rossz
2013. nov. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

"Az komoly ő keres kint 600 ezret én meg neveljek 3 gyereket kb 60 - ból:(...akkor ezért nem izgul ő!!!!"


De gondolom az nem zavar téged sem, hogy ottkint egy 20m2-es garzon is 150.000 rezsivel :)


Nem véletlen kapsz magyarországi viszonylatban tartásdíjat, külföldön sem kolbászból van a kerítés ám, minden sokkal többe kerül!

2013. nov. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Sajnos igazuk van az előttem szólóknak. Magyarországi viszonylatban ítélik meg a tartásdíj összegét. 3 gyermek esetében a fizetésének az 50 %a ítélhető meg.


Sok körülményt fognak vizsgálni, ha betudod bizonyítani hogy nagy lábon él a volt férjed, akkor esetleg van esély arra hogy kicsit elmozduljon a bíró attól, hogy a magyarországi viszonylatokat nézze. Bírója válogatja.


De az biztos, hogy kint magasabbak a megélhetés költségei is. Ezzel meg a volt férjed fog majd érvelni.


Te mennyit tartasz reálisnak kérdező?

2013. nov. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%
Azt írod a férjed nem pedig a volt férjed. Ilyen alapon milyen gyerektartásdíjról beszèlsz?
2013. nov. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
hh 60 ezer a kereseted? majdnem annyi csak a családi pótlék, amit a gyerekek után kapsz...
2013. nov. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Az 20 ezer gyerekenként. 60 ezer 3 gyerekre. Ehhez jön még a családi pótlék is.

Mekkora a legkisebb gyerek, tudsz dolgozni mellettük?

Válókeresetet beadtad már, vagy csak folyamatban van?

2013. nov. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Pontosítok férj de m€gsem,mert egyházi esküvő volt de polgári nem,akartunk de most ezt bonyolult lenne leírni,na én 100 ezerre gondoltam,és hogy nem-e elég??naná hogy nem hisz 12 milliós adóságot hagyott nekünk vagyis rábeszélt egy vállalkozásra majd nem ment azt mondta kimegy és dolgozik kint abból csak könnyebben tudjuk fizetni a havi 200 ezret,de 2 hónapja már a gyetekeknek sem küld,szóval nem...nem elég a 60 ezer,azért mert,9 év után megmutatta milyen is ő,nehogy már mindent megússzon!!!
2013. nov. 11. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!