Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hölgyek Urak! Válás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek Urak! Válás vagy szakítás után mikor megtudtátok hogy az exetek újra házasodik mit éreztettek?

Figyelt kérdés
Mi volt az első gondolat, reakció, érzés mikor ezt megtudtátok?

2013. nov. 11. 22:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Végre leszáll rólam! :))) Sajnos nem. Ugyanolyan intenzitással utál, mint a válás során, gyerekéről meg megfeledkezett. És tanár a lelkem. Remélem nem minden elvált apa ilyen hülye.
2013. nov. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Semmit. Elváltunk, nem?


Amúgy jóban vagyunk, a gyerekhez őszintén gratuláltam.

2013. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
A volt párom nemrég jegyzett el valakit. Nekem azért volt furcsa, mert régen nagyon házasság ellenes volt..legalábbis nekem így tüntette fel magát. Nyilván nem esett jól mert amúgy is végig hazudott, így most megint úgy érzem, hogy még egy hazugságára fény derült. Ettől eltekintve nem érzek felé semmi különösebbet, legyen boldog ha tényleg szereti azt a nőt.
2013. nov. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Még nem házasodik, de együtt élnek. Nem érdekel, illetve néha röhögök, hogy a csajszi is megnyerte a főnyereményt. :-) Alig várom, hogy teherbe essen és megtudja, hogy milyen apuci valójában, amikor minden nap ott van neki a gyerek, és nem csak hébe-hóba viszi kis időre.
2013. nov. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
Semmit, akinek a házasság adja a gerincét, az nulla ember. Hibáztam amikor hozzá mentem, de az új feleség is, amikor lebabázik kiderül.
2013. nov. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Miert kellene, hogy lelkileg megerintsen? Szakitottam vele, okkal tettem, szar ember volt, apanak is csak egy fos. Az a nem normalis, ha valaki erdeklödik az exe maganelete irant. En nem. Söt, 20 eve nem is lattam!
2013. nov. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Csak egy nagyon közeli rokonomról tudom mondani, hogy elhagyta a férje, még mindig (hiába van új nő) vissza akarja szerezni, a gyerek naponta 2x hívja telefonon (reggel és este). Az új nővel a férfinek semmi magánélete, hármasban ill gyerekkel négyesben szerveznek programot. Már 3 év eltelt és a közeli rokonom egyáltalán nem is akarja túltenni magát az egészen, elég kóros eset.
2013. nov. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Ö jelentette be telefonon, én meg gratuláltam neki. Attól, hogy elváltunk, még nem lettünk ellenségek, továbbra is normális emberi hangnemben tartjuk a kapcsolatot.
2013. nov. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Semmit! Mi szakítottunk, akkor kit érdekel?
2013. nov. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Semmi, én hamarabb mentem férjhez másodszor és a saját családommal voltam elfoglalva, nem nagyon nézegettem, hogy ő mit csinál.
2013. nov. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!