Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hölgyek Urak! Válás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek Urak! Válás vagy szakítás után mikor megtudtátok hogy az exetek újra házasodik mit éreztettek?

Figyelt kérdés
Mi volt az első gondolat, reakció, érzés mikor ezt megtudtátok?

2013. nov. 11. 22:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokat számít ki kicsoda.Az otthagyott,vagy a szakító....Persze mindennek oka van.De akit otthagynak nehezebben emészti meg....
2013. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%

Én nagyon örülnék, ha találna valakit, mert amúgy rendes pasi, csak nem illettünk össze.


Azt nem értem, amit fentebb többen írtak, hogy majd így meglátja, meg úgy meglátja a volt nő. Történetesen az én férjemet is gyűlölte a végén az exe, mert kibírhatatlan volt vele szerinte az élet. 3 év házasság után váltak, mi 8 éve vagyunk együtt. Ami őt zavarta, az engem nem, nagyon jó máig a kapcsolatom a párommal. Egy más vérmérsékletű ember mellett lehet, hogy jól működik a kapcsolat annak is, akinek az exszel nem ment.

2013. nov. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
44%
Biztos, hogy megérintene, nem is értem azokat, akiket egyáltalán nem érdekel. Valószínűleg, főleg azért, mert házasságellenes volt, meglepődnék, ha a közeljövőben megnősülne. Mondjuk nem hiszem, még kapcsolata sincs. Biztos vagyok benne, hogy őt sem hagyta hidegen, mikor férjhezmentem. basszus, érző emberi lények vagyunk, nem állatok, hogy egyáltalán ne érdekeljen az az ember, aki évekig a társunk volt!
2013. nov. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én csak csodálkoztam rajta,hogy az egyik szeretőjével eltudta vetetni magát:)!De az dúrva volt,hogy az félkegyelmű férje kóstolgatott engem,meg anyázott stb...Csak a gyerek mi volta felől érdeklődtem... erre a reakciója az volt ,hogy tettlegességig fajult a dolog,hogy én zaklatom őket:)!Most azt a nagyeszűt is kikészítette idegileg,sőt megfogta a házasságával(ahol csak 2 tanú volt és csumi),2 év alatt 2 gyerek valakitől neki:)!De az enyémet már hazahozom,abból a nem normális környezetből.
2013. nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
70%

Oszinten sajnaltam az uj feleseget. A volt ferjem nagyon uralkodo, agressziv ember, akinek nem lehet ellentmondani. Azert valtam el tole, mert tobbszor megutott, atlokott a szoban butorokon mindenen keresztul ugy, hogy a sarokban landoltam, uvoltozott velem, egy ejszaka otthagyott egy masik varosban minden nelkul stb stb. Csak ezt a szerelem kodeben az ember nehezen veszi eszre.

Remelem az exem azota megvaltozott es a lany nem jar ugy, mint en, mert nagyon szimpatikus, jolelku nonek tunik amugy.

2013. nov. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!