Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfi társaim! Ti elválnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim! Ti elválnátok ha ti párotok folyamatosan megcsalna, hazudna, és nem volna veletek őszinte?

Figyelt kérdés
És még szeretitek és nagyon mély érzés volna

2013. nov. 19. 21:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

En nõ vagyok, de velem ugyanezt csinálja a férjem, csak én még nem tudtam elkapni és rettentõen hazudik.

Mégsem tudtam elválni, mert ugy érzem még van amit meg kell oldanunk együtt.

2013. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hát én még nőként is azt mondom, hogy hagyd a francba a csajt. Kapsz tőle jobbat is, hidd el!
2013. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Persze rossz így, hogy szereted. De gondolj bele, hogy mennyire meg fogod utálni, ha csinál valami nagy szemétséget. Szerintem nem érdemes foglalkozni olyan emberrel, aki folyton megaláz, mert egyszer elmúlnak az érzelmek, és saját magad fogod átkozni, hogy nem léptél hamarabb.
2013. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Érdekes a 6-os és a 10-es válasza. Ha nő tette volna fel a kérdést, akkor tőle NEM kérdeznék meg, hogy mit tett eddig, megtett-e 100 %-osan mindent. Csak azt válaszolnák, hogy nem bocsájtanék meg, kiraknám a cuccait a ház elé, és elválnék. Kettő mércét alkalmaznak. Ha a nő csalja meg a férjét, akkor is a férj a hibás. De ha a férj hűtlen, akkor a nő nem hibás semmiben.

A kérdezőnek: bármennyire is szeretném, elválnék. Nem lehet olyan kapcsolatban élni, ahol az egyik fél megcsalja a másikat. Ez a nő nem tisztességes.

Ha már nem szeret, akkor először váljon el, utána váltogassa a pasasait.

Igaz, én nő vagyok, nem férfi.

2013. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14 Sosem alkalmazok kettős mércét. Amit mástól elvrok, azt magamtól is.
2013. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ha folyamatosan megcsal, hazudozik stb. és te azt mondod hogy még szereted az tényleg csak függés, köze nincs a szeretethez. Egy egészséges önértékelésű emberben rögtön megszűnik a szerelem ha látja hogy csak kihasználják. De mégiscsak kényelmesebb meghunyászkodni és áldozatként sajnáltatnia magát az embernek mintha nem lenne választása mint azt mondani: "nekem se tollas a hátam drágám!" és új életet kezdeni, új helyen, egyedül.


Egy férfi.

2013. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Igen, elválnék. Főként azért, mert ahogy írod nem egyszeri eset volt, hanem folyamatos. Bár mondjuk én ilyenek után, ha többször megtörténik, és hazudna is állandóan, akkor biztos, hogy már nem tudnám úgy szeretni és ki is ábrándulnék.
2013. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Na most a helyzet az hogy elváltunk. valóban folyamatosan megcsalt de, elnéztem neki elég sokat. sajnos a válás után még kiderült egy két pasi akikről nem tudtam. meg még kitudja mennyi volt míg én melóztam.
2013. nov. 19. 22:13
 19/22 anonim ***** válasza:
Sajna ez így van!De foghíjas ez törvény nagyon.Te most saját magadnak teszed fel a kérdéseid,"hogy miért tette ezt velem stb...Te csak a szép emlékre emlékszel,de a "boszi" az ő szép emlékeire emlékszik.(a megcsalások),őt a hormonjai vezették,téged meg a megélhetés!Kifelejtette a "jóban rosszban dumát"-na meg,hogy egy embernek egy a párja...Itt a meló egy hangsúly!Mert én is megbuktattam egy nap amikor éjszakás voltam,de a melót nem tudtam felvenni,kegyetlenül felfáztam...Mi várt itthon?Égtek az illó gyertyák,a "drágaságom" tök részeg...napokig minden egyes reggel követett egy fehér kocsi,hogy biztos felszállok-e a buszra!Ja váltott műszakban nyomtuk!Te most a gyász szakaszaiban lehetsz.Ha te is a szépre emlékszel,akkor nagy baj van!Nekem ez az ügy majd 2 év évembe tellett!Kerestem a válaszokat...megtaláltam:)!Így egy undormány nő lett belőle!Most mi van?!Élem az életem ők meg a küszöböt rágják,olyan nyomorba kergették magukat!A fagyi mindig visszanyal!!!!
2013. nov. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Azt csak hiszed hogy szereted!Csak a depis emlékeid vannak.Gondolom a törvényszék előtt is az érzelmeidre hallgattál!Nagy hiba,mert a gyengeség jelét mutattad!Azok,pedig könnyű prédák!Semmi érzelem,semmi gyengeség és akkor a bíróság is átlátja a dolgokat!
2013. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!