Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfi társaim! Ti elválnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim! Ti elválnátok ha ti párotok folyamatosan megcsalna, hazudna, és nem volna veletek őszinte?

Figyelt kérdés
És még szeretitek és nagyon mély érzés volna

2013. nov. 19. 21:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

14: Nem erről van szó. Az emberek nagyon különböző világképűek. Én sose tudtam még kiszeretni senkiből a szemét tettei miatt. Mert az, hogy én szeretem őt, az az ÉN lelki produktumom (lefordítva prózaira), és nem az ő cselekedeteinek terméke.

Ha valaki átver, akkor mindent megpróbálok, hogy ez megváltozzon. Kitépni a probléma gyökerét. Erre számos módszert ismerek is, mert ilyenkor egész életemben megoldást kerestem. És aki keres, az talál.

És csak ha már elfogytak az eszközeim, akkor jön az, hogy nem bogozgatom, hanem talonba teszem a kapcsolatot, és várom, hogy az élet hozzon előrelépést az ügyben. Nem én szoktam az lenni, aki feladja.:D Hanem az, aki elunja, hogy ki akarják gyógyítani a hazudozásból, meg túl kellemetlenné válnak neki a szembesítések.


Megjegyzem, szervi betegség, idegrendszeri sérülés vagy mérgezés is lehet oka a kényszeres hazudozásnak.

Nekem volt olyan kedvesem, akinek idegrendszeri sérülés miatt volt ez, és kénytelen voltam lemondani róla, mert romba döntötte az életem több területét.


Az, hogy nem kell, akitől nem kapunk meg ezt meg azt - hát, annak az égvilágon semmi köze a szeretethez.

2013. nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
És van legalább egy rahedli kétes eredetű gyerkőc is?
2013. nov. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!