Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az alábbi esetben elviheti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi esetben elviheti az apuka a babát?

Figyelt kérdés

Eddig sem mertem odaadni sőt nem is hagytam, csak ha én is jelen voltam most már megint nem. Szóvá tegyem a bíróságon jövőhéten?

Kimásolom amit ismerősöm írt:

hm... Nem értem én ezt.a sok duma ,hogy ő családot akar,közben meg egy ilyen szukával eldob mindent.Én nem szólok hozzájuk sem.A multkor lövöldöztek riasztó pisztollyal a lépcsőházban,én meg kihívtam a rendőröket.szerintem felhasználhatod a bíróságon mert a rendőrök mondták hogy valami lopás ügye is van

Erre megkérdeztem kap e valamit, meg mondtam hogy a lopás ügye elvileg már lejárt s hogy azért felfüggesztés járt.

Gondolom garázdaság,biztos kap majd valamit,bementek hozzájuk,és mondták hogy adja elő a pisztolyt,azt mondta hogy otthon van a faluba,de ne menjenek ki mert ott van a kicsi gyerek is,mire a rendőr mondta neki hogy és ha kimennének akkor mit szólna a párja vagyis te,hogy míg te a gyerekkel otthon vagy addig ő itt hancúrozik a nőjével?? mert a csaj akkor már vele volt.


2013. nov. 21. 08:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Pff, dehogy adnám oda a gyereket egy iylen embernek.Amúgy bíróságon simán lehet mondani ezt sőt tanunak ezt az ismerőst belehet hívni.
2013. nov. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Már nem azért, de mi köze a babához annak, hogy az apjának másik nője van? A rendőrségnek meg végképp semmi köze ahhoz, hogy egy pasi meg egy csaj (jelen esetben te, meg a baba apja) együtt élnek-e vagy sem.

Amit az ismerősöd írt, inkább lejárató dumának tűnik, mint ténynek (ja, a pasi simán feljelentheti a rendőröket, amiért az "ismerősödet" csak úgy tájékoztatták arról, hogy milyen ügyei vannak).

Szóval nekem úgy tűnik, te egy elhagyott nő vagy, akit megesz a féltékenység, amiért a volt pasijának új nője van.

2013. nov. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen egy elhagyott nő vagyok, akit nem esz meg a féltékenység csak félti a gyereket az apjától
2013. nov. 21. 08:13
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Kezdem azzal, hogy én megértem, hogy félted a kicsit. De a tények ettől még nem változnak

- azt hogy az apának nője van, nem jelent semmit. A bíró figyelmen kívül fogja hagyni azt a tényt, hogy téged megcsaltak. Sőt, rossz pont ha eleve beadsz egy levelet a bíróság felé, hogy a barátnőd simán pocskondiáz egy nőt.

- azt, hogy az apukának milyen rendőrségi ügyei vannak, szintén semmi köze a barátnődnek. A bíró akár meg is kérdezhetné tőled, hogy ez egy lejáratás akar lenni, vagy vannak bizonyítékaid? Ha vannak, mégis hogy szerezted meg a hivatalos jelentéseket ami csak az apára tartozik.


Mint írtam, én megértem hogy aggódsz a gyerekedért, de ettől függetlenül:


Te vállaltad, hogy egy ilyen alaknak szülsz gyereket. Mert ha ilyen zűrős ügyei vannak a hapsinak akkor 1 évvel ezelőtt is ilyen volt. Vagyis tudtad, hogy egy börtöntöltelék, vagy egy tolvaj. De te mégis szültél neki. Durva kimondani, de egy senkiházi, börtöntöltelék a gyereked apja, és bizony neki is vannak jogai.

A butaságodat, hogy ilyen alakot választottál apának, most viseld a vele járó kellemetlenségeket.

Amúgy voltak vagy vannak esetek amikor a gyermeked bajban volt az apja mellett??? Nem..

2013. nov. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A kapcsolattartás normál esetben megegyezés kérdése.

Gyerekelhelyezés történt már?

Egyébként mennyi idős a gyerek?

2013. nov. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

a mostani nőjét ne vegyük már alapul, hogy a gyerek azért nem lehet az apjával nélküled. Megeszi a mostani barátnő vagy mi?...engem mostohaanya+ apukám neveltek fel. Imádtam őt, és nem azt néztem hogy fúúúj ez most nem az igazi anyám.

másrészt, ha a bíróság úgy ítéli meg hogy látogathatja/ lehet vele az apuka felügyelet nélkül, akkor lehet. tudják hogy mit csinálnak. azért mert ellopott " egy csokit a közértből" nem lesz rossz apa. ( nem tudom mit lopott és milyen értékben csak írtam hogy átérezd hogy tényleg nincs hozzá köze) elmesélek neked valami saját magamról:

Apám 3x volt börtönben 6-4 és újabb 6 évig. nem részletezem hogy miért, de a lopásnál másabb dolog, gondolom az számokból már rájöhettél. miután én megszülettem, teljesen megváltozott, nekünk is volt otthon légpuska meg mittudomén, de sosem lőtt le vele...-.-

ő a gyereked apja, ugyanannyi köze van hozzá, mint neked, főleg ha nem úgy ítélik meg hogy nem látogathatja. vagy te teljesen pedáns ember vagy? akiben semmi kifogásolni valót nem találni? sosem lesz újabb férfi az életedben? mennyivel vagy jobb mint az apuka?

2013. nov. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amig a gyerek nincs hivatalosan elhelyezve, addihpg. Indít szülőnek azonos jogai vannak, tehat ilyen, hogy oda add e, fel se merülhet. Ha veszélyeztetve látod a gyereket, kérj sürgős tárgyalást.
2013. nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de a rendőrök életét féltem, hogy szétröhögik magukat, ha odaállítasz, hogy az ismerősöm ismerősének ismerőse azt mondja, hogy "A multkor lövöldöztek riasztó pisztollyal a lépcsőházban""itt hancúrozik a nőjével"


És nem fogja őkat meghatni, hogy te csupán a gyereket félted.

2013. nov. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez így van, amíg nincs gyerekelhelyezési határozat, addig azonosak a jogok. És látom, a veszélyeztetés fogalma sem tiszta.


Amikor a gyerek testi-lelki-szellemi fejlődésének épségét gátló magatartást vesz fel a szülő, vagy súlyosan elhanyagolt környezetben van, na AZ veszélyeztetés!

2013. nov. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8-as ezen jót nevettem.:D
2013. nov. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!