Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Rengeteg kérdést olvastam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg kérdést olvastam hogy az apuka ilyen meg olyan ha gyerek vagy gyt tartásról van szó. Hogy az anyát piszkálja a gyereket erőszakkal akarja elvenni meg hasonlók?

Figyelt kérdés
miért pont mindig az apa a rossz a szemét stb. nálam fordítva van az anya próbál a gyerekkel sakkban tartani.

2013. nov. 10. 00:23
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
15%
A férfiak ugyanolyan szemetek mint a nők csak a legtöbb pasi kényelmesen lelép és eszébe se jutt vállalni a felelőséget.
2013. nov. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
na most nem én léptem le. hanem az anya egy másik palival
2013. nov. 10. 00:28
 3/45 A kérdező kommentje:
meg se fordult a válás a fejemben, azt hittem minden jó és egyszer csak benyögi hogy ne tud velem élni meg elmúlt a szerelem. de semmi jel nem volt
2013. nov. 10. 00:30
 4/45 anonim ***** válasza:
59%
Nézd Kérdező, a nők ebben ÁLTALÁBAN (van kivétel is persze) jóval intoleránsabbak, az pl. napi bírósági tapasztalat, hogy a nő vérremenően csatározik a tartásdíjért, ha a gyerek nála van elhelyezve, ellenberger ha a férfinél, akkor a nők nagy része szabotálja a tartásdíj-fizetést, mert pontosan tudja, hogy a férfi egyfelől örül mint majom a farkának, hogy megnyerte a gyermekelhelyezést, másfelől akkor már sokkal nagyvonalúbb annál, mint hogy a yardra rohangásszon feljelenteni... nem is látsz olyan kérdést, hogy "anyuka nem fizeti a tartásdíjat 2 hónapja mit csináljak?" - pedig azért a férfiaknál is vannak elhelyezve gyerekek.
2013. nov. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
52%
Mindenkinek a története más. A tiéd ez, az enyém meg olyan, hogy hiába rühellem a gyerekeim apját mert szemét volt, még a gyerektartásért sem tartottam a markom és a láthatás is rugalmas lenne- ha apuka nem lenne fáradt, nem lenne dolga, stb.
2013. nov. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
ha nálam volna a gyerek én se kérnék tartásdíjat. a tököm rohangálna néhány ezresért. csak a nők sírnak rínak mindenért
2013. nov. 10. 00:39
 7/45 A kérdező kommentje:
hogy fajulhat odáig hogy akit egykor szerettél azt rüheled.
2013. nov. 10. 00:40
 8/45 anonim ***** válasza:
62%

"csak a nők sírnak rínak mindenért"


Tudod elvált anyának lenni - főleg ha dolgozik is az ember - nem egy főnyeremény. Én baromi könnyen voltam nagyvonalú hogy nem balhéztam a gyreektartásért, mert jól kerestem, volt ingyen segítségem a gyerekekkel, de aki retteg, hogy kirúgják a rosszul fizető munkahelyéről, nincs nagymama, hanem könyörögni a szomszéd anyukának, hogy a sajátjával együtt hozza már el az oviból az ő gyerekét is, annak még egy-két ezer forint is sokat számít. Ráadásul emellett párt keresni sem lehet, míg sokszor apuka éli világát, őt nem fenyegetik a munkahelyén, hogy még egy hiányzás a gyerek betegsége miatt és kiteszik.

2013. nov. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
51%

7 Úgy kérdező, hogy a férfi tett róla, hogy megundorodjanak tőle. A sok-sok "jó" cselekedete megtette hatását. Aztán amikor az ember kamatostul visszaadja az ilyen illetőnek, és az illető vonaglik a dühtől, akkor természetesen a nő a hibás, ugye kedves kérdező? meg mindenféle rongy stb.

Ugye neked is fáj kérdező, ha övön alul kapsz. Hát képzeld egy nőnek is fájt egykor.Evvan.

2013. nov. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
26%

Hogy humornál is legyünk, ahogy a Reszkessetek betörőkben:


Tarts meg az apródat te .......

2013. nov. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!