Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi lett a szeretett családommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett a szeretett családommal?

Figyelt kérdés

Egy kis városban lakunk a családommal Magyarországon.Nagymama,Nagypapa,Apa,Anya,Testvérem,Én,Kutyus & 3 cicus.Mindig megy a konfliktus!!!Apám néha iszik de nem ALKOHOLISTA!Anyám már mindig kötekedik mindenkivel akit csak meglát!Mamám próbál rendet tenni!Ma apám elment egy barátjához aludni, mivel anyámmal már össze is vesztek de ez már egy fél éve így megy!Mindig kötekszik papával ha iszik ha nem de ezt teszi anyám apámmal is!Ha nincs igaza anyunak akkor azt hiszi, hogy mindenki utálja!Tesóm 16 éves ő tudjátok most ebbe a lázadó korba van!Én 13 vagyok de nem szoktam annyira lázadni vannak összetűzéseim de nem komolyak annyira, mint ezek:

-Apám:Iszik (néha)

-Anyám:Kötekszik mindenkivel,Csapkod,Azt hiszi mindenki utálja, pedig ez nem így van.Szed gyógyszert de ez nem azért van, mert hülye!

-Tesóm:Lázad

-Mama:Néha veszekedik de próbál rendet tenni!

-Papa:Agysorvadása van de mindenkit szeret mégis kötekedik mikor iszik!!

MOST MONDJÁTOK MEG ŐSZINTÉN:MIT LEHET ITT ILYENKOR TENNI????Bocs ha hosszú a magyarázat :)



2013. nov. 23. 20:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy Nagypapámnak nem szabadna inni!
2013. nov. 23. 20:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Te nem sokmindent tehetsz. Tanulj rendesen, segíts a házimunkában, igyekezz jó kapcsolatot kialakítani a tesóddal és figyelj oda, hogy a háziállatok ne legyenek elhanyagolva, mert úgy látom, hogy a felnőttek nálatok saját magukkal vannak elfoglalva :(
2013. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A háziállatok jól vannak!Ettől a "vitafórum" miatt adnak nekik enni meg játszanak vele apám meg papám pl.: ölükbe ültetik mama,anya pedig etetik őket!Ők rájuk nincs hatással a veszekedések sorozata!De azért rendes tőled, hogy gondolsz a házikedvenceimre =)
2013. nov. 23. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Neeem, úgy értettem, hogy a "gyengék" tehát a gyerekek és a kisállatok tartsanak össze és szeressék egymást, ez talán példa lenne a felnőttek előtt, hogy így is lehet, nem kell mindenen veszekedni... érted.
2013. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem bocsi ha félreértettem :) csak sok a feszültség :(
2013. nov. 23. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!