Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi mindenre képes egy pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi mindenre képes egy pasi, hogy féltékenyé tegyen egy szeretett nőt?

Figyelt kérdés
Főleg férfiaktól szeretnék választ kapni!Az sem baj, ha nő válaszol!
2009. márc. 13. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok. Én nem biztos, sőt biztos, hogy nem arra "játszok", hogy féltékennyé tegyem azt, akit szeretek. Mindemellett, ha egy férfi "hülyíteni" akar egy nőt, csinál olyanokat pl., hogy akár olyan nővel is, akihez egyébként érzelmileg semmi köze nincs, úgy tesz, mintha szorosabb kapcsolatban állna. És ha ezt "véletlenül" meglátja valaki a lakóközösségből -jó magyar szokás szerint- csak idő kérdése, hogy mikor jut a szeretett fülébe. Na onnantól kezdve a sors irányít, hogy mi lesz belőle, mert ártatlanul is lehet kalamajkába kerülni. Szóval szerintem nem érdemes, ha szeretem, nem ezzel próbálkozom. Én tettem ilyent, de annak más oka volt.
2009. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
"féltékennyé tenni" alapvetően női taktika, egyáltalán nem jellemző a pasikra.
2009. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Én világ életemben zömmel fiúkkal és férfiakkal barátkoztam nő létemre: határozottan állítom, h' egészséges lelkű férfi ilyesmivel nem operál. Ha mégis úgy sikerül, az inkább csak a véletlen műve, esetleg belesodródik akaratlanul, de direkt ilyet nem csinál. Ez tipikus női taktika, amit egyébként ugyanezen férfiak ki nem állhatnak.
2009. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha olyant csinál,amitől féltékeny lesz,akkor az már nem a szeretett nő!
2009. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Még soha nem akartam nőt féltékennyé tenni, legfőképp nem azt akit szerettem.
2009. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Miért tennék bármit is. Én nem trükközök és azt sem szeretem, ha egy nő próbál meg velem trükközni. Bárhogy is.

Rájövök és otthagyom. Ezek a féltékenységi mutatványok idiótáknak valók


25/f

2009. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Sziasztok.

Elmesélném, hogy velünk mi történt. Tavalyelőtt novemberben mind a ketten úgy gondoltuk férjemmel, hogy jobb lenne, ha elválnánk, mert a helyzetünk tarthatatlan. Vagyis, mint utóbb kiderült, ezt csak én gondoltam így és komolyan. Férjem csak próbaképpen vetette fel a válás ötletét, kíváncsi volt rá, hogy mennyire ijedek meg. :)

Innentől kezdve jöttek a gondok. Sajnos, a házasságunk tényleg nem úgy alakult, ahogy egy normális házasságnak kellett volna. Nem törődött velem, a problémáinkkal, csak háztartási robot voltam, meg gyereknevelő gép. No, nem is ez a lényeg. Férjem, hogy féltékennyé tegyen, elkezdett az interneten mindenféle ismerkedős oldalakra feljárogatni, és persze, direkt úgy csinálta, hogy én azt lássam. Engem ez csak azért zavart, mert közös megegyezéssel szándékoztunk elválni, de megbeszélés nélkül ugye, ez nem megy. Ahelyett, hogy lebeszéltük volna a dolgokat, jött az érzelmi-lelki zsarolással. Mindenért engem okolt. Borzasztó napjaink, hónapjaink voltak miatta. Aztán jött az, hogy elkezdett különböző nőkkel találkozgatni, hátha egyszercsak féltékeny leszek, és sírva könyörgök neki, hogy fogadjon vissza. Holott erről szó sem volt, pláne, mert egyszercsak úgy gondolta, belém kell pofoznia a dolgokat. Ja, s persze mindeközben dicsekedett vele, hogy neki hány nő fogta már meg a f@rkát. Hozzáteszem, van két gyerekünk, s mindez előttük zajlott. Nem mondanám, hogy a becsajozok-majd-rájössz-hogy-mégis-kellek-figura a nők sajátja lenne...

A végén már ott tartottunk, hogy fizetett nőhöz is elment, de bennem nem a féltékenység, csak az undor nőtt. Mostanra jutottunk el odáig, hogy beadtuk a papírokat, megírtuk a megegyezést. Közben volt minden, pénzmegvonás tőlem majd a gyerekektől, fenyegetés, öngyilokkal való zsarolás, majd ki is akart tenni közös ingatlanunkból. Aztán egyszercsak rájött, hogy én tényleg nem akarom őt, pláne, hogy megmutatta, mennyire hülye is tud lenni. Röviden ennyi. Kíváncsi lennék, ilyesmire hány pasi képes.

2009. márc. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!