Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetek addig hogy minnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ati28 kérdése:

Mit tehetek addig hogy minnél nagyobb esélyem legyen? Mennyi esélyem lesz? Mit tegyek hogy biztosra nálam legyen a kislányom?

Figyelt kérdés

Most válunk el élettársammal 1 év után, van egy 4 és fél éves kislányunk aki nagyon apás és én is nagyon szeretem őt. Lényeg a lényeg, nagyon szeretném majd kérni a bíróságot hogy nálam legyen elhelyezve a kislányom.A ház ahol éltünk vidéken, az én nevemen van, még 2 év részletfizetés van rajta, már akkor felvettem rá a hitelt amikor még együtt sem voltunk , aztán összeköltözésünk után közösen fizettük mostanáig.Ilyenkor ugy tudom az minősül a családi fészeknek ugye? Kb 1.5 éve elköltöztünk városra anyosék házába, jelenleg ott él a kislány az anyjával és , itt nem érzi jol magát. Hiányoznak neki a testvérei , rokonai , és barátai.

Anyagi háttért a söröző fogja biztosítani , ami az én nevemen van, de most még bérbe van adva, ha ki akarom nyitni, kinyitom én.

Az anya nem érdemli meg a gyereket , látszik rajta hogy csak szenved a gyerekkel , meghát én idősebb és érettebb vagyok, ő 25 éves kis csitri fejjel gondolkodik , és meg 30 éves érett ésszel.

Ha kislányt megkérdezi szakértő , biztos hogy a vidéki házunkat válassza, de az anya oda nem tud már elköltözni, nem akaro soha oda viszamenni, meghát ott neki nincs senkije.A szakértő milyen modszereket alkalmaz egy 4 éves kislánynál? Értelmiségi szintje egyébként felér egy 5-6 évesével.



2013. nov. 25. 20:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kérdező és #10, NEM az anya alkalmatlanságát kell bebizonyítani, hanem azt, hogy a Kérdező alkalmasabb rá. Ez a titka a dolognak.

És hát ja, abban igaza van az előzőnek, hogy a szülők szexuális élete tág határok között teljesen indifferens egy gyermekelhelyezés tekintetében, ebbe nem is érdemes belemenni...

Kérdező, kattanj le a "mert az anya"-ról, és azzal foglalkozz, hogy a te saját alkalmasságodat fényezd:)

2013. nov. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!