Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 25 év házasság után anyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év házasság után anyám elhagyja apámat. Válás lesz belőle, anyám elköltözik. Gyermek egy van, én de én már 24 vagyok, külön élek, dolgozom. Milyen költségekkel kell számolni, anyám mire jogosult?

Figyelt kérdés
Tételesen le tudná valaki írni? Vagy több forgatókönyv létezik? (anyám nem szándékozik anyagilag tönkre tenni apámat)

2013. dec. 20. 13:18
1 2
 1/11 Jégtánc ***** válasza:
Ha mindenben megtudnak egyezni a férjével akkor nem kell ügyvéd sem.Ha anyukád adja be a keresetet akkor neki kell fizetni a bírósági illetéket.Nem tudom most mennyibe kerül.Házasság alatt szerzett vagyon az közös.A hitel is,ha van.
2013. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mintha 30 ezer lenne az illeték.
2013. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mire jogosult? Azt nem tudhatjuk, mert nem tudjuk mijük van és abból mi közös vagyon, és az, ami külön-külön saját.
2013. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amit házasság alatt vettek annak a fele és a házasság alat keletkezett hitelek fele jár neki.
2013. dec. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hitel nincs, csak 1 lakas meg ingóságok. Elvileg anyámnak nem kell semmi. Van erre valami formanyomtatvány, hogy aláírja és később se tudja meggondolni magát?
2013. dec. 20. 23:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ne tudja meggondolni magát? Akkor gondolja meg magát, amikor akarja.
2013. dec. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha megegyeznek valamiben és az jogerős lesz, akkor viszont már nem gondolhatja meg magát.

Nem hiszem, hogy erre lenne formanyomtatvány.

2013. dec. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az normális, hogy anyádnak nem kell semmi? És gyorsan aláíratni vele valamit, hogy ez így is maradjon? Az az érzésem, hogy amolyan "büntetésnek" szánják ezt, mert kilépett a házasságból. 25 év után semmivel lelépni...én nem hagynám az anyámat, de persze, nem ismerem az összes körülményt.
2013. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Így van nem ismered.

[link]


Erről valaki tud bővebbet? Mert ez történt. És mindenben apám érdekeit kell néznünk most.

2013. dec. 21. 20:56
 10/11 Jégtánc ***** válasza:
70%
A bíróságot egyáltalán nem érdekli hogy miért akarnak elválni.A jog szerint járnak .Neked semmi beleszólásod a szüleid dolgába.Egyébként meg mindig kettőn áll a vásár.Gondolom apukád sem teljesen hibátlan:)
2013. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!